Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regaty Architektów 2019 - za chwilę ruszamy!

Regaty Architektów 2018 Regaty Architektów 2018 Fot: Wojciech Gutowski

Dwa pierwsze weekendy września (w tym roku 6-8 oraz 13-15) to już od ośmiu (!) lat żeglarsko – architektoniczne święto na Mazurach. Pracownie z całej Polski zjeżdżają się na Regaty Architektów oraz Regaty Architektów Wnętrz, aby podczas każdego z wydarzeń zasmakować pięknego żeglarstwa na koniec sezonu, zacieśnić kontakty towarzyskie, spędzić 3 dni razem z kolegami z branży z całegj Polski.

W tym roku do rywalizacji zgłosiło się 107 uczestników na 18 jachtach do Regat Architektów oraz 114 uczestników na 19 jachtach do Regat Architektów Wnętrz. Zapowiada się więc nie lada rywalizacja, tym bardziej, że z roku na rok poziom kunsztu regatowego wśród uczestników wzrasta.

Załogi startują na zapewnionych przez organizatora jachtach Antila 27, a całość wydarzenia odbywa się w Gospodzie pod Czarnym Łabedziem w Rydzewie.

Zapraszamy do śledzenia wyników Regat na naszych stronach oraz na fb!

Organizator: Ogólnopolskie Regaty Architektów 2019 / Wojciech Gutowski
Patron Honorowy: Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP
Partner: Archimania.pl, 3DLive
Sponsor Strategiczny: Efaflex, Marchewka, Dyson Airblade, Janpol, Bruk-Bet Solar,
Sponsor: Kingspan, Activtek, Armstrong, Egger, Krzesła Radomsko, ArcelorMittal, 3DLive, Sailor WKG, Pinus, Guardian, Assa Abloy Mercor Doors

Nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca Regat Architektów ufundował zwycięzca Regat Architektów 2016 -  C7archisailing Jacek Roszyk.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY