Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Razem w świecie ruchu - Warsaw Home 2019

Razem w świecie ruchu - Warsaw Home 2019 Fot: Linak

W firmie LINAK® uważnie słuchamy – tego co słychać na rynku, naszych klientów i użytkowników mebli, w których zastosowano nasze siłowniki. Wiemy, że czas i wydajność to dzisiaj kluczowe elementy. Bazując na technologii siłowników elektrycznych, tworzymy  najnowocześniejsze systemy regulacji wspierające Twój projekt.

Jesteśmy gotowi pomóc w tworzeniu mebli, które są łatwe w użyciu, zbudowane z komponentów najwyższej jakości, a także szybkie w montażu dla Ciebie i Twojego klienta.

Nowości produktowe dla nowoczesnych środowisk biurowych
Aby wesprzeć Twój biznes, z przyjemnością przedstawimy m.in. szereg nowych produktów do systemów biurkowych. Przyjdź na stoisko LINAK na targach Warsaw Home 2019 i poznaj nasze nowe intuicyjne rozwiązanie Desk Frame 2, nową opcję PLUS™ dla kolumn podnoszących DL z niewidocznymi podkładkami ślizgowymi, Desk Sensor™ 1 – nowe rozwiązanie z zastosowaniem opcji Anti-Collision™, które jest kompatybilne ze wszystkimi systemami LINAK, a także najnowszą aktualizację aplikacji Desk Control™ ze statystykami i prostym uruchamianiem aplikacji. Zapraszamy do Nadarzyna w dniach 3-6.10 – Hala D stoisko D2.11.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY