Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Filtrowana woda i funkcje w bateriach kuchennych - zapraszamy na WEBINAR Franke!

Filtrowana woda i funkcje w bateriach kuchennych - zapraszamy na WEBINAR Franke! Fot: Franke

Czas jaki musieliśmy spędzić zamknięci w czterech ścianach, uświadomił nam, jak ważną kwestią jest stały dostęp do czystej i bezpiecznej wody, bez wychodzenia z domu, bez kupowanie zapasowych zgrzewek i przechowywania ich niekiedy w ciasnych mieszkaniach. Dodatkowo latem czysta woda wzbogacona o świeże listki mięty czy orzeźwiającą cytrynę staje się ulubionym napojem, po który możemy sięgnąć w upalne dni w każdym momencie.

Filtrowana woda i funkcje w bateriach kuchennych, które pomagają oszczędzać wodę i energię na jej podgrzanie będą tematem Webinaru Franke.

Zapraszamy już w najbliższy wtorek 14 lipca o godzinie 14:00.

Godzina 14:00 – rozpoczęcie/14:45 – zakończenie

Spotkanie poprowadzą w duecie eksperci Franke: Katarzyna Niezabitowska – Baj wprowadzi Cię do świata Franke prezentując wybrane baterie w Showroomie, oraz Michał Turlejski, product manager odpowiedzialny za produkty z kategorii baterie i zlewozmywaki m.in.: w Polsce, Włoszech, Rosji i na Ukrainie.

Aby wziąć udział w Webinarze wystarczy się zarejestrować, klikając w link poniżej:

https://franke.clickmeeting.pl/filtrowanie-i-oszczedzanie-wody-jak-zmienic-nawyki-w-trosce-o-srodowisko-/register

Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność rejestracji.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY