Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższe dwa weekendy - startują Regaty Architektów 2020!

Regaty Architektów Regaty Architektów Fot: Wojciech Gutowski

Już w najbliższy piątek rozpoczną się Ogólnopolskie Regaty Architektów 2020, a w kolejny weekend zostaną rozegrane Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz 2020. Na tym corocznym wydarzeniu branżowym spotkają się pracownie architektoniczne z całego kraju, aby podczas trzech dni sportowej rywalizacji, nieco zwolnić (!), przeżyć niezapomniane chwile na wodzie i wreszcie zapoznać się z najnowszymi trendami w architekturze.

Sponsorzy wydarzenia zadbali o szkolenie branżowe, prezentujące uczestnikom bardzo ciekawe rozwiązania, a także cenne nagrody dla najlepszych załóg.

Regaty organizowane są od 9 lat, a w tegorocznych edycjach regat architektów oraz architektów wnętrz weźmie udział odpwiednio 19 i 16 załóg na zapewnionych przez organizatora jachtach Antila 27. Bazą wydarzenia jest już tradycyjnie Gospoda Pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie, a wyścigi zostaną rozegrane na jeziorze Niegocin.

Zapraszamy do śledzenia wyników Regat na naszych stronach!

Organizator: Ogólnopolskie Regaty Architektów 2020 / Wojciech Gutowski
Patron Honorowy: Izba Architektów RP, SARP
Sponsor Strategiczny: ZG Lighting, Efaflex, Schock, Lumotubo,Tece, Profim
Sponsor: Kingspan, ArcelorMittal, Velux, Hormann, Keller,Taranko, Parkiet Hajnówka, Grupa DPS, Hantverkarpoolen


Zarówno architektów jak i sponsorów zapraszamy do udziału w kolejnej, przyszłorocznej X edycji Regat Architektów, która odbędzie się na początku września 2021. Kontakt w sprawie Regat 2021: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 535 407 621

 

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY