Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Archnight w Łodzi już w środę

Jesteś architektem? Budujesz dom lub po prostu szukasz inspiracji architektonicznych? Zapraszamy Cię na jesienny i niepowtarzalny wieczór w prywatnym domu w Łodzi. Archnight to nietuzinkowe wydarzenie organizowane przez twórców i producentów domu prywatnego w Łodzi. Skierowane jest do architektów i budujących nowe domy.

Dlaczego warto?
1. Poznasz tylko polskich producentów szkła, łazienek, elewacji, okien z drewna.
2. Poznasz i zobaczysz na żywo nowinki techniczne z różnych dziedzin
3. Będziesz miał/a możliwość spotkania z właścicielami obiektu

W planie porady wnętrzarskie, designerskie, artystyczne (sztuka japońska) Nie może Cię zabraknąć! Zarejestruj się już teraz na evenea.

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/857066-2/

Wydarzenie jest darmowe, wymagana rejestracja.


Budynek w którym odbywa się wydarzenie został zaprojektowany według najnowszych technologii stolarki okiennej – TotalGlass (połączenie drewna wewnątrz i szkła z zewnątrz) wykonanej przez polską firmę Pinus.

Architektem jest Filip Wójcik z Kiwi Architektura w Łodzi, a o wnętrza zadbała sama właścicielka mieszkania, architekt wnętrz i artystka: Joanna Rajch – Amberious Design. Szklanymi, nietypowymi powierzchniami w domu zajęła się firma lokalna Logos, natomiast drewniane podłogi wykonał producent Miśko. Odkurzacze centralne najnowszych technologii dostarczył Cyclovac.

Wydarzenie to premiera najnowszych technologii polskich producentów. Po oficjalnej części i krótkich prezentacjach, zapraszamy na rozmowy i część bankietowo-zapoznawczą z producentami, jak i właścicielami domu.

Organizator: Pinus Okna
www.pinus-okna.pl
www.totalglass.pl

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY