Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs z ZWCAD!

konkurs ZWCAD konkurs ZWCAD fot. Szansa

Czy wiecie, że firma ZWCAD Polska i Usługi Informatyczne ‘Szansa’ ogłosiły w swoich mediach społecznościowych wspaniały konkurs, z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania? 

 

Jeśli jesteście fanami oprogramowania ZWCAD lub nie znacie go jeszcze, a chcecie się przekonać jakie możliwości daje, z pewnością zainteresuje Was udział w tej zabawie!

Na czym polega zadanie konkursowe?

Uczestnicy poproszeni są, by zilustrować w formie zdjęć swoją pracę nad projektami, przy pomocy programów ZWCAD. Co więcej, na wygraną ma szansę aż 15 osób!
10 z nich zostanie wybranych poprzez fanów, którzy zagłosują na swoje ulubione prace na portalu Facebook. Z kolei bardziej zaawansowane projekty, przesłane droga mailową w formacie DWG, oceniane będą przez specjalnie powołaną komisję i to one mają szansę wygrać!

Dlaczego warto grać?

Bo nagrody naprawdę przydadzą się w codziennych wyzwaniach pracy projektanta czy konstruktora!
10 osób otrzyma licencję 3 miesięczną na program ZWCAD, a 5 szczęśliwców, których projekty najbardziej się wyróżnią zostanie docenionych licencję półroczną na ZWCAD!
Jeśli na co dzień nie pracujesz w programie, nie martw się! Udział w konkursie może wziąć każdy i skorzystać z bezpłatnej 30 dniowej wersji testowej ZWCAD-a !

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs rozpoczął się 15 stycznia i trwać będzie do 15 lutego do godziny 12. 00 .
Nie ma na co czekać, warto działać i podzielić się z innymi swoim talentem
i innowacyjnymi projektami, z których jesteście dumni i dać sobie szansę,
by wygrać nagrodę główną!
Zatem popuśćcie wodze swojej kreatywności i pokażcie swoje projekty innym osobom, może tym samym zainspirujecie ich też do udziału w konkursie?
Pamiętajcie, macie tę moc, a program ZWCAD wystarczy, by sprostać Waszym ambitnym projektom!
Życzymy Wam powodzenia i trzymamy za Was kciuki!

Zapraszamy do kontaktu!
Organizator: Usługi Informatyczne SZANSA Sp z o.o. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 33 488 07 20 www.zwcad.pl

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY