Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższe dwa weekendy pod znakiem X Ogólnopolskich Regat Architektów!

Najbliższe dwa weekendy pod znakiem X Ogólnopolskich Regat Architektów! Fot: Wojciech Guitowski / Regaty Architektów

W najbliższy oraz kolejny piątek: 17 oraz 24 września na Jeziorze Niegocin wystartują Regaty Architektów oraz Regaty Architektów Wnętrz. Wydarzenie pod patronatem honorowym Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP w tym roku obchodzi 10 lecie.

Ogólnopolskie Regaty Architektów co roku przyciągają na Mazury pracownie – miłośników żeglarstwa z całego kraju, aby podczas trzech dni sportowej rywalizacji, nieco zwolnić (!), przeżyć niezapomniane chwile na wodzie i wreszcie zapoznać się z najnowszymi trendami w architekturze. Sponsorzy wydarzenia zadbali o szkolenie branżowe, prezentujące uczestnikom bardzo ciekawe rozwiązania, a także cenne nagrody.

Regaty organizowane są od 10 lat, a w tegorocznych edycjach weźmie udział łącznie ponad 220 Architektów. Całość wydarzenia odbędzie się już tradycyjnie w Gospodzie Pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie.

Wszystkim tegorocznym uczestnikom Regat Architektów życzymy niezapomnianych przeżyć oraz stopy wody....!

Patron Honorowy: Izba Architektów RP, SARP
Sponsor Strategiczny: Schock, Gravis Industry, Aluco, Zumtobel, Parkiet Hajnówka, New Trendy, Sonte, Pergo
Sponsor: Kingspan, ArcelorMittal, VeluxPinus, Klink, Sodra, Tece, Hormann, Oristo, Abet Laminati, Egger, Aqina, Dyson, Blueair

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY