Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Colliers zarządcą MidPoint71

Nowa wrocławska inwestycja Echo Investment – MidPoint71 – trafiła pod opiekę Colliers, wiodącej firmy doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych. Nowoczesny biurowiec przy ul. Powstańców Śląskich 9 został oddany do użytku na początku lutego.

– Rok 2022 zaczął się dla nas bardzo dobrze. Na ten moment nasze portfolio to ponad 1 600 000 mkw. Cieszymy się na kontynuację współpracy z Echo Investment, które powierzyło nam w zarządzanie już siódmą prestiżową inwestycję na przestrzeni ostatnich 3 lat. To również potwierdzenie naszej pozycji w regionie – we Wrocławiu zarządzamy już sześcioma budynkami o łącznej powierzchni blisko 170 tys. mkw. – mówi Agnieszka Krzekotowska, Partner, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers.

Czternastokondygnacyjny MidPoint71 dostarczył 36 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Parter budynku, ok. 1 tys. mkw., został przeznaczony pod działalność handlowo-usługową. Najemcy mają do dyspozycji łącznie 423 miejsca parkingowe, a także ładowarki do samochodów elektrycznych. Inwestycja umożliwia również wygodny dojazd innymi środkami transportu – w najbliższej okolicy mieszczą się liczne przystanki komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowe, stacje rowerów miejskich oraz hulajnóg elektrycznych, a sam budynek wyposażony jest w ponad 100 miejsc parkingowych dla rowerzystów, szafki i prysznice.  

Nowoczesne rozwiązania
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkowników w biurowcu zastosowano nowoczesny system ActivePure Technology, który oczyszcza powietrze i neutralizuje chorobotwórcze czynniki oraz zanieczyszczenia, a także eliminuje grzyby, smog i wirusy – także wirusa SARS-CoV-2.  W budynku zostały zainstalowane energooszczędne systemy wentylacji i klimatyzacji, wprowadzono również liczne udogodnienia dla użytkowników, m.in. tarasy i przestrzeń do odpoczynku.  Nowoczesne powierzchnie biurowe w formie open space umożliwiają elastyczną aranżację przestrzeni, a przeszklone elewacje i optymalny dostęp światła dziennego zapewniają komfortowe warunki użytkowania.

W zasięgu spaceru
Lokalizacja w dzielnicy Krzyki w tzw. Południowej Osi Biznesu, zapewnia prestiżowe sąsiedztwo. Inwestycję dzieli raptem 15-minutowy spacer od ścisłego centrum miasta, co umożliwia łatwy dostęp do bogatej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej Wrocławia. Usytuowanie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych pozwala natomiast na wygodny dojazd do autostrady A4 (15 min. jazdy samochodem), Dworca PKP Wrocław Główny i Dworca Autobusowego PKS (5 min.) czy Portu Lotniczego Wrocław (25 min.).

 

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY