Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Colliers skomercjalizuje warszawskie P4

Colliers, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych i zarządzania inwestycjami, została odpowiedzialna za komercjalizację biurowca P4 przy ul. Postępu 4 na warszawskim Mokotowie.

Budynek oferuje łącznie 4500 tys. mkw. powierzchni biurowo-usługowo-handlowej na czterech kondygnacjach. Do wynajęcia dostępne jest obecnie 4000 mkw. nowoczesnej powierzchni, z czego 850 mkw. na cele handlowo-usługowe. Na parterze P4 mieści się już Europejskie Przedszkole Językowe. Niespotykanym atutem obiektu są prywatne tarasy dostępne na wyłączność dla każdego z najemców biurowca.  
– Mokotów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy pod kątem inwestycji biurowych. Cieszy się również bardzo dużym zainteresowaniem najemców, co potwierdzają dane Colliers z raportu „Przewodnik po strefach biurowych Warszawy” – według nich Mokotów zarówno pod kątem istniejącej podaży biur, jak i popytu zajmuje drugie miejsce wśród warszawskich stref biurowych. Biurowiec P4 ze swoim wyróżniającym się designem, lokalizacją i rozwiązaniami skierowanymi do najemców jest bardzo ciekawą ofertą w tej części miasta – mówi Izabela Kapil, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela w Colliers.

Nowoczesna inwestycja P4, zaprojektowana przez pracownię JEMS Architekci w surowym stylu, wyróżnia wyjątkowa bryła przyjmująca formę tarasowej kaskady z markizami. Żelbetowej, masywnej konstrukcji lekkości nadają duże okna sięgające od podłogi do sufitu, które sprawiają, że przestrzeń jest bardzo dobrze doświetlona naturalnym światłem słonecznym, które może być regulowane poprzez zewnętrzne rolety. Bryła biurowca idealnie koresponduje z poprzemysłowym charakterem okolicy. Projekt kompleksu został w 2020 r. doceniony Nagrodą Architektoniczną Prezydenta m. st. Warszawy w kategorii architektura komercyjna.

Inwestycję wyróżnia korzystny współczynnik miejsc parkingowych (1/26 mkw. wynajętej powierzchni), a także nowoczesna infrastruktura dla zmotoryzowanych pracowników, jak np. ładowarki dla samochodów elektrycznych. Budynek zapewnia udogodnienia również dla osób dojeżdżających do pracy rowerem, w postaci stojaków, szatni i pryszniców.

Dużym atutem P4 jest również lokalizacja, która umożliwia sprawny dojazd w inne części miasta zarówno transportem publicznym (w okolicy znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej a także stacja kolejowa Warszawa Służewiec), jak i prywatnym. Nieduża odległość dzieli inwestycję od  Lotniska Chopina (ok. 10 min. jazdy samochodem), Galerii Mokotów oraz południowej obwodnicy miasta. Dojazd do Dworca Centralnego zajmuje ok. 20 minut.

 

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY