Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższe dwa weekendy pod znakiem XI Ogólnopolskich Regat Architektów 2022!

Najbliższe dwa weekendy pod znakiem XI Ogólnopolskich Regat Architektów 2022! Fot: Wojciech Gutowski / Regaty Architektów

Kolejne dwa weekendy dla branży architektonicznej stają się świętem żeglarstwa, albowiem pracownie architektoniczne i wnętrzarskie z całego kraju spotkają się na Mazurach, aby wziąć udział w XI Ogólnopolskich Regatach Architektów 2022.

W najbliższy oraz kolejny piątek: 16 oraz 23 września na Jeziorze Niegocin wystartują Regaty Architektów oraz Regaty Architektów Wnętrz. Wydarzenie pod patronatem honorowym Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP w tym roku rozgrywane jest po raz jedenasty.

Ogólnopolskie Regaty Architektów co roku przyciągają na Mazury pracownie – miłośników żeglarstwa z całego kraju, aby podczas trzech dni sportowej rywalizacji, nieco zwolnić (!), przeżyć niezapomniane chwile na wodzie i wreszcie zapoznać się z najnowszymi trendami w architekturze. Sponsorzy wydarzenia zadbali o szkolenie branżowe, prezentujące uczestnikom bardzo ciekawe rozwiązania, a także cenne nagrody.

Regaty organizowane są od 11 lat, a w tegorocznych edycjach weźmie udział łącznie ponad 227 Architektów.  Całość wydarzenia odbędzie się już tradycyjnie w Gospodzie Pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie.

Wszystkim tegorocznym uczestnikom Regat Architektów życzymy niezapomnianych przeżyć oraz stopy wody....!

Patron Honorowy: Izba Architektów RP, SARP
Sponsor Strategiczny: Marchewka, Milke, Parkiet Hajnówka
Sponsor: ArcelorMittal, Velux, Pinus, Somfy, PPG, Consolis, Tece, Oristo, Aqina, Dyson, PPG, Hormann, Maarmo, Atria

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY