Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Już w najbliższy piątek!

Gdzie szukać inspiracji przy urządzaniu domów i mieszkań?

Organizator targów IDEALNY DOM I WNĘTRZE przekonuje, że to właśnie targi są idealnym miejscem na poszukiwanie nowych rozwiązań. – IDEALNY DOM I WNĘTRZE to impreza, na której będzie można zapoznać się z ofertą wielu firm polskich i zagranicznych, a także wziąć udział w licznych pokazach i warsztatach – mówi Marek Orłowski, komisarz targów. Na odwiedzających czekają Mistrzowie Glazurnicy, którzy pokażą w co można „ubrać” nasze łazienki.
ban_targi_som
Będzie można zwiedzić ECO-PLACE, gdzie młodzi projektanci przedstawią przedmioty zaprojektowane w zgodzie z tzw. eko-designem. Wszyscy zwiedzający będą mogli zasięgnąć bezpłatnej porady u specjalistów, a dodatkowymi atrakcjami będzie licytacja kuchni wraz ze sprzętem AGD, losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez wystawców a także liczne prezentacje i wykłady na scenie dostępne dla szerokiego odbiorcy.

Profesjonaliści – architekci, styliści, aranżerzy i projektanci - mogą wziąć udział w Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz, który w tym roku uświetni swoją obecnością francuski designer Christian Ghion. Program oraz karta zgłoszenia na stronie www.perfecthome.pl

Targi odbędą się w dniach 3-5 września w hali EXPO XXI na warszawskiej Woli (ul. Prądzyńskiego 12/14, wjazd od ulicy Bema).

Godziny otwarcia targów: piątek, sobota, niedziela 10.00-17.00.

W ten sam weekend w sobotę i w niedzielę (4-5 września) odbędą się w Hali 3 EXPO XXI Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl.

W weekend bilet na dwie imprezy: normalny 15 zł, bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci poniżej 16 lat) 25 zł. W piątek bilet w cenie 10zł.

ZAPROSZENIE upoważniające do BEZPŁATNEGO WSTĘPU na tereny targowe - w załączniku.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego

Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego

Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego
Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego

Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego

Wizualizacja prefabrykowanego domu letniskowego

Biura architektoniczne
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY