Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ares – CAD na komputery, tablety i smartfony

Ares Commander Ares Commander fot. 3D Designers

Ares Commander to nowoczesne oprogramowanie będące doskonałą alternatywą dla CAD-a. Soft dostępny jest nie tylko dla Windowsa, ale także dla Linuxa, Maca czy OS X. Ponadto można obsługiwać go za pomocą tabletu lub smartfona – Ares to obecnie najbardziej zaawansowane oprogramowanie na urządzania mobilne. Wystarczy tylko wspomnieć, że jak dotąd soft zyskał uznanie 8 milionów użytkowników.


Ares Commander jest już dostępny w naszym kraju w polskiej wersji językowej. To zaawansowane oprogramowanie CAD, bazujące na DWG cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jego użytkownicy mogą korzystać z ponad 150 funkcji, ułatwiających przeglądanie i edycję plików. Pozwala między innymi na łatwe wpisywanie i zarządzanie współrzędnymi, kątami oraz odległościami, a także skalowanie opisów i komentarzy czy wpisywanie tekstu po łuku. Dzięki temu, że Ares Touch (mobilna wersja programu) płynnie działa na urządzeniach z systemem Android, poprawki w rysunkach możesz wykonywać nawet poza biurem. To funkcjonalność, która rozwiązuje wiele problemów!


Ares to oprogramowanie przyjazne użytkownikom. Kupując jedną, roczną licencję jedna osoba możne korzystać z niego z poziomu komputera, na którym jest zainstalowany soft, a także innych urządzeń PC. Kupując Ares Commander otrzymujesz też roczną licencję na Ares Touch – aplikację umożliwiającą korzystanie z softu z poziomu urządzeń mobilnych z systemem Android. To bardzo wygodne rozwiązanie, które znacznie ułatwia pracę. Innym rozwiązaniem licencjonowania jest licencja wieczysta lub ta w wersji Flex (sieciowej). Wraz z zakupem produktu użytkownik może liczyć na pełne wsparcie techniczne oraz darmowe aktualizacje. Co ważne, Ares Commander dostępny jest w przystępnej cenie, która dodatkowo zachęca do zakupu tego oprogramowania.


Czy można za darmo przetestować Aresa? Tak. Na stronie internetowej www.arescommander.pl dostępna jest w pełni darmowa, testowa wersja oprogramowania. Dzięki temu możesz łatwo pobrać soft i przekonać się o jego funkcjonalnościach i zaletach.

Więcej od: 3D Designers

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY