Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poznaj nowe możliwości programu Ares Commander 2016

Ares Commander 2016 Ares Commander 2016 fot. 3D Designers

Projektowanie CAD jeszcze nigdy nie było tak przyjazne użytkownikom. Ares Commander to program stworzony z myślą o wygodzie projektantów i architektów. W naszym artykule przeczytasz o nowych, rewolucyjnych funkcjach tego software’u.

Pierwszą nowością w Ares Commander jest możliwość edycji projektów zarówno z poziomu urządzeń desktopowych jak i mobilnych. Oprogramowanie doskonale działa na smartfonach i tabletach z system Android. Dzięki temu możesz edytować rysunki DWG, dodawać komentarze i rysować w dowolnym miejscu, w którym akurat się znajdujesz – nawet bezpośrednio u klienta lub na placu budowy. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że oprogramowanie jest przyjazne użytkownikom i łatwe w obsłudze.

Co jeszcze oferuje Ares Commander?
Kolejną z nowości jest możliwość szybkiego wprowadzania danych, takich jak kąty, odległości czy współrzędne. Dodatkowo software pozwala na skalowanie opisów i komentarzy. Nawigację w obrębie programu ułatwia podręczny pasek narzędziowy, zawierający najbardziej przydatne funkcje, który wyświetlany jest obok kursora po najechaniu na konkretne obiekty. Co więcej, oprogramowanie pozwala na łatwe i szybkie przemieszczanie się pomiędzy rysunkami (służą do tego czytelne zakładki) oraz poszczególnymi warstwami – użytkownik ma możliwość konfigurowania każdej z nich, ukrycia czy zmiany koloru. Software ułatwia także wyszukiwanie poszczególnych obiektów oraz pozwala na szybkie wybieranie elementów na podstawie ich właściwości, a także ich izolację i ukrywanie.

Doceniony przez użytkowników
Użytkownicy z pewnością docenią także kolejną z funkcjonalności Ares Commandera, którą jest możliwość umieszczania tekstu wewnątrz i na zewnątrz łuków. Napisy mogą być formatowane przy wykorzystaniu dodatkowych opcji. Osoby korzystające z oprogramowania mogą bez problemu importować do aktualnie edytowanych rysunków blok z zawartością pliku DGN (V7 lub V8). Ciekawą opcją jest również kreskowanie według wzoru, które wykonywane jest na podstawie wzorów pobieranych z plików graficznych i bloków.

Ponadto nowa wersja oprogramowania wzbogacona została o szereg innych komend ułatwiających i poprawiających wydajność pracy. Jeśli chcesz przekonać się sam jak działa Ares Commander, pobierz bezpłatną wersję próbną i przetestuj oprogramowanie.

Zapraszamy na www.arescommander.pl.

Więcej od: 3D Designers

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY