Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ARES Commander – baza dla systemów branżowych

Ares Commander 2016 Ares Commander 2016 fot. 3D Designers

ARES Commander to funkcjonalne oprogramowanie współpracujące z wieloma nakładkami wykorzystywanymi w budownictwie, architekturze i geodezji. Jest ono kompatybilne miedzy innymi z BIK, CADprofi, a także pozwala na wykorzystywanie bibliotek producentów oraz bibliotek CADENAS. To doskonałe rozwiązanie dla osób przygotowujących projekty z zakresu różnych gałęzi budownictwa.

Nowością, którą użytkownik otrzymuje gratis wraz z zakupem oprogramowania, jest narządzie do wstawiana georefernecyjnych obrazów rastrowych. Znacznie ułatwia ono pracę. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne wczytywanie dowolnej liczby plików rastrowych, które automatycznie umieszczane są w odpowiednich współrzędnych w obrębie tworzonego rysunku. Aplikacja obsługuje formaty tif + tfw oraz jpg + jgw. Wkrótce ma być dostępny format GeoTIFF.
Innowacyjne oprogramowanie ARES Commander znajdzie zastosowanie w przypadku projektów z różnych branż. Z powodzeniem współpracuje ono z CADprofi w zakresie projektów dotyczących architektury, mechaniki oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych. Wszystkie aplikacje wyposażone są w rozbudowaną bazę symboli, umożliwiającą wykonywanie projektów z konkretnych dziedzin. Co więcej, posiadają one biblioteki urządzeń i wyposażenia wnętrz producentów z wiodących branż. Warto także zaznaczyć, że oprogramowanie zostało wyposażone w systemy ułatwiające szereg procedur obliczeniowych, a aplikacja CADprofi Architectural znacznie ułatwia skomplikowane prace projektowe, m.in. została wyposażona w różne opcje kreślenia ścian, umieszczania stolarki okiennej czy możliwość projektowania i rysowania dróg ewakuacyjnych. To bardzo wygodne rozwiązanie do kreślenia skomplikowanych projektów na komputerze lub urządzeniach mobilnych.
Już niebawem ARES Commander wzbogacony zostanie o możliwość współpracy z aplikacją Geodeska, wyposażoną w szereg funkcji wykorzystywanych w branży geodezyjnej. Będzie on obejmował wszystkie funkcje, które miały poprzednie wersje.
Warto wspomnieć, że ARES Commander może zostać także wzbogacony o oprogramowanie BiK (Budownictwo i Konstrukcje). Aplikacje z nim współpracujące to miedzy innymi: BiK Base, BiK Architektura, BiK Żelbet, BiK Stal czy BiK Drewno. Pakiet skierowany jest do konstruktorów tworzących dokumentację i służy do rysowania konstrukcji budowlanych. Dzięki pakietowi Ares Commander + BiK, konstruktor znacznie ułatwi sobie wykonywaną pracę, a efektem końcowym będą czytelne rysunki konstrukcji.
Wszystkie wymienione aplikacje, zakupione wraz z oprogramowaniem Ares Commander, klient otrzymuje w przystępnej cenie.

Jeśli chcesz przekonać się sam jak działa Ares Commander, pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną ze strony www.arescommander.pl i przetestuj soft.
Więcej przeczytasz na stronie www.arescommander.pl.

Więcej od: 3D Designers

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY