Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZWCAD 2017 beta2 – nowoczesne narzędzie dla architektów

ZWCAD 2017 beta2 ZWCAD 2017 beta2 fot. Szansa

Na rynku jest już dostępna kolejna aktualizacja wersji beta oprogramowania ZWCAD 2017 stworzonego z myślą o architektach. Nowa odsłona popularnego software'u została wzbogacona o polską wersję programu oraz liczne poprawki i usprawnienia. W przeciwieństwie do poprzednich edycji będzie ona dostępna w wersji 64 bit i będzie działała na innych systemach operacyjnych niż Windows, m.in. na Linuxie.

Przed kilkoma tygodniami na rynku pojawiła się nowa wersja beta2 oprogramowania ZWCAD 2017. Druga aktualizacja miała swoją premierę 26 sierpnia 2016 r. Została ona wzbogacona o wiele funkcjonalnych nowości. Jedną z nich jest obsługa bloków dynamicznych, pozwalająca na praktyczną zmianę sposobu wyświetlania za pomocą wygodnych uchwytów. Co więcej, wersja beta2 obsługuje już pliki w formatach DXF oraz DWF, a także została wyposażona w możliwość łatwego przeglądania projektów w menadżerze odnośników i zarządzanie widokami w menadżerze widoków.
ZWCAD 2017 beta2 umożliwia także łatwe zarządzanie funkcjonalnościami linii wymiarowych. Interesującym ułatwieniem jest również możliwość bezpośredniego importowania do programu obrazów zaczerpniętych z Google Earth.
Warto zaznaczyć, że istnieje już możliwość przetestowania najnowszej wersji oprogramowania ZWCAD 2017 beta2. Wystarczy pobrać ją ze strony producenta – można przenieść się na nią, klikając tutaj.
Co więcej, wieloletni użytkownicy oprogramowania ZWCAD Classic mogą uaktualnić swoją licencję do ZWCAD 2017 z 50% rabatem. Obniżka będzie obowiązywała aż do momentu oficjalnej premiery ZWCAD 2017 na polskim rynku.
Więcej szczegółów dotyczących możliwości ZWCAD 2017 oraz informacje odnośnie nowej aktualizacji beta2 znajdziesz na stronie internetowej producenta oprogramowania pod adresem: https://www.zwcad.pl.

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY