Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ARES Commander – inwestycja bez ryzyka

Ares Commander 2016 Ares Commander 2016 fot. 3D Designers

Czy korzystanie z zaawansowanego systemu CAD zawsze musi wiązać się wysokimi kosztami? Okazuje się, że nie - cena, jaką trzeba zapłacić za używanie licencji ARES Commander może pozytywnie zaskoczyć – to zaledwie 1 zł dziennie! To wyjątkowo atrakcyjna oferta w porównaniu z innymi prefesjonalnymi programami CAD dostępnymi na naszym rynku.

Cechą wyróżniającą ARES Commander jest korzystny stosunek ceny do jakości. Sprawdźmy ile kosztuje i jakie licencje są dostępne. Licencja roczna jest już dostępna od 395 zł a zwolennicy licencji  wieczystej mogą ją kupić już za 1.250 zł. Dla bardziej wymagających klientów dostępna jest wersja sieciowa programu, której cena zaczyna się od 1.550 zł. Niski koszt inwestycji w połączeniu z profesjonalnym charakterem narzędzia sprawiają, że ARES Commander jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy przywiązują dużą wagę do optymalizacji wydatków ponoszonych na rozwój a równocześnie nie są gotowi do kompromisu w zakresie jakości i wydajności.

Niewygórowane koszty zakupu licencji to nie jedyny atut tego nowoczesnego systemu. Jak przystało na produkt firmowany niemiecką marką, ARES Commander został zaprojektowany z myślą o usprawnieniu codziennych zadań projektowych i przyspieszeniu wykonywania czasochłonnych czynności. Wzrost produktywności osiągnięty po wdrożeniu programu jest kolejnym wymiernym zyskiem i zwrotem z dobrze ulokowanej inwestycji.  

Czym tak na prawdę jest ARES Commander? Jest to zaawansowany system CAD do zastosowań profesjonalnych, bazujący na DWG, będący interesującą alternatywą dla innych kosztownych rozwiązań oferowanych w tym segmencie rynku. Trzeba zaznaczyć, że atrakcyjna cena programu nie oznacza iż jest to kolejny prosty edytor CAD z ograniczoną funkcjonalnością, który nie zapewnia pracy w naturalnym środowisku DWG. Szeroka funkcjonalność ARES Commander połączona z intuicyjną obsługą znajduje szerokie uznanie zarówno wśród doświadczonych jak i początkujących użytkowników CAD. Pełna zgodność ze standardem DWG oraz łatwość korzystania skraca czas i koszt wdrożenia, co również przekłada się na ograniczenie kosztów inwestycji.  

Zakup licencji ARES Commander wydaje się być również pewną inwestycją w przyszłość. Liczna grupa użytkowników – ponad 8 milionów na całym świecie - daje gwarancję, że program będzie aktualizowany przez wiele kolejnych lat. Produkt jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o kolejne innowacyjne elementy, pomimo że już dzisiaj jest dojrzałym i stabilnie działającym programem. O innowacyjnym charakterze ARESa może świadczyć powszechność stosowania tego rozwiązania na wszystkich najbardziej rozpowszechnionych platformach systemowych. Wersja desktop, czyli ARES Commander jest kompatybilna z systemem Windows, Linux oraz Mac OS, podczas gdy wersja mobilna tego systemu pod nazwą ARES Touch funkcjonuje w środowisku Android oraz iOS.
Wersja desktop - ARES Commander – jest oferowana w pakiecie razem z roczną subskrypcją, dzięki której bez dodatkowych opłat można korzystać z mobilnej wersji ARES Touch. Jest to bardzo praktyczna aplikacja pozwalająca na wygodne przeglądanie i edycję plików DWG na tabletach lub smartfonach wyposażonych w Android oraz iOS. Została opracowana z myślą o zapewnieniu stałego dostępu do danych i plików projektowych, bez względu na to gdzie jesteśmy i z jakich urządzeń korzystamy. Dzięki temu znacznie szybciej można podjąć działania, wprowadzić zmiany w projektach i przesłać uaktualnienia do innych współpracowników. W niedalekiej przyszłości, do tych dwóch wersji – desktop i mobilnej – dołączy również platforma chmurowa.

Producent ARES Commander zadbał również o to aby ułatwić przedsiębiorcom decyzję o włączaniu tego nowoczesnego systemu do codziennej praktyki projektowej. Specjalna oferta przygotowana dla firm korzystających już z innego oprogramowania CAD pozwala w łatwy sposób rozszerzyć i zmodernizować posiadane zasoby licencji.

Czy licencja na ARES Commander może być jeszcze tańsza? Tak, wystarczy skorzystać z opcji zakupów grupowych. Za pośrednictwem serwisu partnerskiego www.tinserwis.pl klienci mają możliwość negocjacji rabatu w wysokości od 5% do nawet 50% oraz uzyskują dodatkowe premie i benefity.

Wszyscy klienci zainteresowani zakupem oprogramowania ARES Commander mają możliwość wcześniejszego sprawdzenia jego możliwości. W tym celu wystarczy pobrać wersję instalacyjną systemu ze strony http://arescommander.pl działającą bezpłatnie w trybie testowym przez okres 30 dni.

Więcej od: 3D Designers

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY