Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nadchodzi premiera nowej wersji profesjonalnego programu CAD 3D BIM dla architektów

EliteCAD AR 14 EliteCAD AR 14 fot. TM Sys

Wszystkich architektów powinna zainteresować informacja o zbliżającej się premierze nowej wersji oprogramowania EliteCAD. Najnowsza odsłona EliteCAD AR 14 pojawi się w Polsce już w maju 2017 r. Osoby zajmujące się zawodowo projektowaniem obiektów architektonicznych mogą liczyć na wiele nowych innowacyjnych narzędzi, które jeszcze bardziej ułatwią i przyśpieszą ich pracę.

 

Prezentowanie projektów w rzeczywistości wirtualnej

W EliteCAD AR 14  pojawi się możliwość  prezentacji projektów w czasie rzeczywistym, w środowisku VR( Virtual Reality). Program  będzie współpracował z okularami VR ( Oculus Rift, Google Cardboard) oraz kontrolerami ruchu. Umożliwi to przedstawianie projektów architektonicznych w zupełnie nowy i niezwykle atrakcyjny sposób.

Precyzyjne etapowanie prac budowlanych

Najnowsza wersja EliteCAD zyska specjalne narzędzie umożliwiające dokładne oznaczenie głównych  etapów prac budowlanych( rozbiórki, rozbudowy i przebudowy). Dzięki funkcji „Inwentaryzacja” możliwe będzie przyśpieszenie tworzenia precyzyjnych projektów przebudowy oraz adaptacji budynków. Użytkownikom EliteCAD  AR 14 powinny przypaść do gustu również jeszcze większe możliwości w zakresie wykonywania wizualizacji, planowania  poszczególnych etapów rozbiórki czy też tworzenia zaawansowanych zestawień materiałowych.

Pozostałe nowości w EliteCAD AR 14

–  Kompatybilność z ekranami HiDPI, oferującymi  niezwykle wysoką jakość wyświetlania obrazu;
–  Wiele nowych opcji  personalizacji interfejsu użytkownika;
–  Obsługa formatu BCF(BIM Collaboration Format);
–  Znaczne zwiększenie ilości danych możliwych do eksportu,  do formatu IFC;
–  Rozszerzenie możliwości funkcji kreskowania;
–  Szybsza i rozbudowana operacja wymiany danych pomiędzy modelem a dokumentacją techniczną( m.in. możliwość w pełni automatycznej zmiany linii przekroju);
–  Nowe możliwości w module Teren i wiele innych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania EliteCAD, zapraszamy na stronę www.elitecad.pl.

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY