Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

-25% na oprogramowanie ARES CAD 2017

Ares CAD 2017 Ares CAD 2017 fot. 3D Designers

Dla wszystkich osób korzystających z portalu archimania.pl dajemy rabat -25% na zakup oprogramowania ARES Commander 2017.
Oferta obowiązuje do końca kwietnia 2017 roku.

 

Co to jest ARES CAD 2017?
ARES Commander 2017 jest najnowszą wersją popularnego systemu CAD produkowanego przez niemiecką firmę Graebert. Już pierwsze zetknięcie z tym programem, z jego szeroką funkcjonalnością, sposobem organizacji pracy oraz dostępu do narzędzi, pozwala nabrać przekonania, że ARES Commander 2017 oferuje znacząco więcej w porównaniu z innymi podobnymi programami dostępnymi na rynku. Umiejętne połączenie klasycznej funkcjonalności CAD z nowoczesnymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę sprawia, że przygotowywanie i edycja projektów staje się prawdziwą przyjemnością.
Wraz z pojawieniem się ARES Commander 2017, producent wprowadził nowy system zarządzania licencjami, pozwalający na instalowanie oraz uruchamianie programu na wielu komputerach, tabletach i smartfonach. Po zarejestrowaniu użytkownika oraz aktywacji licencji, można logować się i korzystać z dowolnego komputera. Co więcej, w tym samym czasie można być równocześnie zalogowanym do tego samego konta użytkownika na dwóch różnych komputerach. System zarządzania licencją jest obsługiwany za pomocą specjalnego portalu użytkownika, zbierającym w jednym miejscu informacje na temat używanych licencji, ich statusu, jak również zalogowanych urządzeń. Za pomocą tego portalu można kontrolować status wszystkich licencji: rocznych i wieczystych, lokalnych oraz sieciowych.

Jak uzyskać rabat?
W momencie dokonywania zakupu poprzez kontakt telefoniczny (22) 863-86-77 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dopisać hasło rabatowe: 25ARCHIMANIA

Co oprócz ARES CAD 2017?
Ponadto, do zakupu oprogramowania ARES CAD 2017 otrzymujemy darmowy dostęp do Biblioteki symboli branżowych CADENAS (Rozwiązanie firmy CADENAS  oferuje inżynierom oraz projektantom bezpośredni dostęp do ponad 700 certyfikowanych katalogów części CAD wiodących producentów na świecie).

Więcej od: 3D Designers

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY