Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ARES CAD – migracja z innych systemów CAD

Ares CAD 2017 Ares CAD 2017 fot. 3D Designers

ARES CAD 2017 to intuicyjne narzędzie przyjazne dla wszystkich, którzy mieli kiedykolwiek styczność z oprogramowaniem typu CAD.

Software bez problemu otwiera pliki przygotowane w innych programach CAD, które zostały zapisane w różnych formatach (m.in. w rodzimym formacie DWG). Pozwala także na edytowanie ich bez żadnych konfliktów.
ARES CAD 2017 to program łatwy w obsłudze, którego interfejs jest bardzo podobny do tego, jaki można spotkać w innych programach typu CAD. Dzięki temu projektanci mogą korzystać z niego bez konieczności odbywania dodatkowych szkoleń. Co więcej, ARES CAD 2017 wyposażony został w dodatkowe funkcje, których nie mają inne systemy tego typu (m.in. możliwość dodania do rysunku wygodnych komentarzy głosowych oraz dostępność na platformach Windows, Mac i Linux). Użytkownicy oprogramowania mogą również sami tworzyć nowe funkcje, które znacznie usprawnią przygotowywanie i edycję projektów.

Warto zaznaczyć, że ARES CAD 2017 został zaprojektowany tak, aby umożliwić szybkie i wygodne tworzenie, edytowanie oraz opisywanie projektów w 2D. Program został wyposażony także w narzędzia do wygodnego modelowania 3D. Dzięki temu bez problemu można stworzyć lub pokazać obiekt w trójwymiarze, co znacznie ułatwia konsultacje społeczne lub rozmowy z inwestorem. Użytkownicy ARES CAD 2017 w każdej chwili mają dogodny dostęp do palety „Zasoby Projektu”. To rozwiązanie umożliwia wymianę informacji projektowych pomiędzy rysunkami, a także zastosowanie standardów I ustawień, wykorzystanych podczas tworzenia innych projektów. Software został wyposażony w zaawansowane funkcje drukowania (w tym arkusze, skalowanie oraz konfiguracje w standardach CTB oraz STB).

Ogromną zaleta ARES CAD 2017 jest stosunkowo niska cena, szczególnie w porównaniu z innym oprogramowaniem tego typu. Zastosowano elastyczne licencjonowanie, dzięki czemu użytkownik może wybrać pakiet dostosowany do potrzeb swojej firmy. Licencja dla jednego użytkownika upoważnia do korzystania z oprogramowania na wielu komputerach oraz urządzeniach mobilnych – dostęp do ARES CAD 2017 możliwy jest po zalogowaniu się na indywidualne konto.

Czy warto zmienić dotychczasowe oprogramowanie CAD na ARES CAD 2017? Oczywiście. Teraz migracja do nowego systemu jest naprawdę opłacalna. Co więcej, jego twórcy przygotowali specjalne warunki handlowe dla doświadczonych użytkowników. Z software'u można korzystać w ramach różnego rodzaju licencji komercyjnych – wieczystej, czasowej (plan roczny) oraz sieciowej. Dostępne są również licencje edukacyjne.  Dzięki temu każdy z nabywców, może łatwo dostosować licencjonowanie do własnych potrzeb. Wszyscy klienci zainteresowani zakupem oprogramowania ARES Commander mają możliwość wcześniejszego sprawdzenia jego możliwości. W tym celu wystarczy pobrać wersję instalacyjną systemu ze strony www.arescommander.pl działającą bezpłatnie w trybie testowym przez okres 30 dni.

Więcej od: 3D Designers

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY