Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ARES Touch – zaawansowane oprogramowanie CAD na Twoim tablecie lub smartfonie

Ares Touch Ares Touch fot. 3D Designers

Edycja projektów na smartfonie jest łatwa i wygodna. Umożliwia pracę, gdzie i kiedy chcesz, nawet jeśli przebywasz poza biurem. ARES Touch to stabilne oprogramowanie stworzone przez twórców ARES Commander, które pozwala na przeglądanie i pracę nad projektami w formacie DWG na urządzeniach mobilnych z systemami Android lub iOS.

ARES Touch został opracowany tak, aby edycja projektów na urządzeniach mobilnych była przyjemna. Program można obsługiwać za pomocą gestów dobrze znanych użytkownikom smartfonów (np. przytrzymanie palca, a później przesunięcie go w lewo lub prawo aktywuje tryb wyboru za pomocą okna). Zarządzanie projektem ułatwia intuicyjne, rozwijane menu zamieszczone w pasku narzędziowym u góry okna. Ponadto, tak jak tradycyjny program CAD, ARES Touch korzysta z systemu współrzędnych kartezjańskich oraz biegunowych. Podczas edycji rysunku, czytelne komunikaty pozwalają łatwo ustalić odpowiednie położenie punktów, użytkownicy mają także możliwość wpisywania współrzędnych bezwzględnych.
Dodatkowo, użytkownicy platformy mogą korzystać z wygodnej lupy powiększającej. Ponadto, podobnie jak w klasycznym oprogramowaniu, mogą łatwo używać przyciągania do elementów, trybu ortogonalnego oraz śledzenia obiektów.
Projektanci ARES Touch zadbali o to, aby edycja i przesyłanie rysunków były naprawdę proste. Platforma wyposażona jest w przyciski umożliwiające łatwe wysłanie projektu mailem lub zamieszczenie go w serwisach chmurowych. Co więcej, użytkownik może także zyskać dostęp do archiwum wprowadzanych zmian, które pozwolą mu odtworzyć poprzednie wersje pliku.
Warto podkreślić, że twórcy programu ARES Touch zrobili wszystko, aby software działał stabilnie na różnego rodzaju urządzeniach. Program posiada polską wersję interfejsu użytkownika, co znacznie ułatwia wyszukiwanie funkcji oraz ustawianie opcji. Aplikacja nie została wyposażona w narzędzia do modelowania bryłowego, lecz mimo to pozwala na prawidłowe przeglądanie rysunków zawierających bryły 3D. Oprogramowanie jest nieustannie rozszerzane o nowe funkcje i narzędzia.
ARES Touch jest częścią pakietu oprogramowania bazującego na podstawowym elemencie rozwiązania, jakim jest ARES Commander. Każdy nabywca ARES Commander, otrzymuje wraz z programem bezpłatną roczną subskrypcję, która pozwala na korzystanie zarówno z platformy mobilnej (ARES Touch), jak również z wersji chmurowej (ARES Kudo).

Więcej informacji na www.arescommander.pl

Więcej od: 3D Designers

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY