Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia InteriCAD - Importowanie modeli zewnętrznych (3ds/skp) do biblioteki programu InteriCAD T6

InteriCAD InteriCAD fot. TM Sys

Każdy projektant wie, że stworzenie modelu 3D to często trudny i czasochłonny proces. Wraz ze zmieniającymi się trendami, zmieniają się produkty wykorzystywane w aranżacjach wnętrz.

Poza modelami czy teksturami umieszczonymi w bazie programu do projektowania szukamy dodatkowych plików w Internecie - na stronach wybranych producentów lub w bazach tworzonych przez projektantów na stronach internetowych.  Nieustanne poszerzanie biblioteki jest jednym z głównych zajęć projektanta, a narzędzia do projektowania muszą posiadać możliwość obsługi takich plików. Jednym z takich narzędzi jest program InteriCAD T6, umożliwia on w prosty sposób import zewnętrznych modeli 3D w najpopularniejszych rozszerzeniach tj. .3ds, ,skp, .dwg, .dxf. Tworzenie bazy jest niezwykle szybkie i intuicyjne, co widać na krótkim filmie instruktażowym zamieszczonym poniżej.

Więcej od: TM Sys

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY