Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projekty w 3D – zarządzaj inwestycją budowlaną z własnego biura

projektowanie 3d projektowanie 3d fot. Flota Geodezja Sp. z o.o.

Każda inwestycja wymaga prawidłowo opracowanej dokumentacji projektowej. Dziś są to już nie tylko papierowe projekty w 2D, ale także modelowanie w 3D oraz skanowanie w 3D.

Na ich podstawie można dokonać dokładnych pomiarów budynków, instalacji, obiektów inżynieryjnych i przemysłowych oraz elewacji. Profesjonalne usługi geodezyjne to inwestycja, która zwraca się z nawiązką. Nowoczesne technologie znacznie ułatwiają pracę. Co ważne, są także bardziej przyjazne dla inwestorów, ponieważ sprawiają, że projekty stają się bardziej czytelne i przystępne dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą budowlaną.

Projektowanie w 3D daje mnóstwo możliwości. Najlepiej wiedzą o tym specjaliści z firmy Flota Geodezja Sp. z o. o., którzy sprawiają, że projekty inwestycji są możliwe najbardziej przydatne dla klientów. Dzięki nowoczesnym technologiom inwestorzy mogą bez trudu czuwać nawet nad nieruchomościami powstającymi tysiące kilometrów od miejsca, w którym przebywają. Dobrze wykonany projekt w 3D z powodzeniem zastępuje samodzielną wizytę na placu budowy, która może trwać nawet kilka dni. Dzięki niemu nie trzeba również wracać się na teren budowy, by dokonać brakujących pomiarów. Modele powstające na bazie skanowania w 3D pozwalają na przeprowadzenie dokładnych obliczeń i podejmowanie ważnych decyzji na odległość. Takie projekty znacznie oszczędzają czas inwestorów, którzy mogą poświecić go na dalszy rozwój przedsięwzięcia.

Firma Flota Geodezja Sp. z o. o. przygotowuje projekty nieruchomości z całego świata. Ich praca pomaga zoptymalizować wydatki, a także pozwala oszczędzić czas i usprawnia procesy decyzyjne. Cena nowoczesnych projektów geodezyjnych jest zbliżona do tych tradycyjnych i wynosi zwykle od 5-10% kosztu inwestycji. Warto zaznaczyć, że trójwymiarowy projekt można łatwo przekształcić w taki w 2D.

Chcesz dowiedzieć się więcej o modelowaniu w 3D? A może szukasz wykonawcy procesjonalnego skanowania w 3D? Zwróć się do specjalistów z firmy Flota Geodezja Sp. z o. o. Więcej informacji uzyskasz pod numerem 696600255. Możesz też wysłać zapytanie za pośrednictwem maila – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej od: Flota Geodezja

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY