Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Baza modeli 3d na wyciągnięcie ręki

baza modeli 3d TOM 5 baza modeli 3d TOM 5 fot. Cad Projekt K&A

Każdy projektant wnętrz wie, że modeli 3D nigdy nie za wiele, ponieważ kryją się w nich nieskończone pokłady kreatywności i możliwości. Jednocześnie poszukiwanie modeli w internecie bywa kłopotliwe.

Co prawda producenci często starają się samodzielnie przygotowywać modele, jednak nie zawsze są prawidłowo wykonane. Dlatego firma CAD Projekt K&A dla swoich klientów regularnie przygotowuje bazy uniwersalne, które są w pełni kompatybilne z programami z oferty. Najnowsza odsłona bazy Wyposażenia wnętrz to aż 774 modele, a wśród nich meble do wszystkich pomieszczeń, przydatne dodatki i prawie 100 roślin doniczkowych, które z pewnością pomogą zazielenić projekty.

baza-modeli-3d-cad-decor01

Ważnym trendem na 2020 rok jest ogólnie rozumiane eko. Czy to w kwestii stosowanych materiałów, czy projektowania zieleni. Jednym z kluczowych trendów jest biophilic design. który opiera się na umiejętnym łączeniu zieleni z architekturą. W bazie Wyposażenia wnętrz producent umieścił blisko 100 modeli roślin, aby zachęcić projektantów do wybierania tego kierunku.

baza-modeli-3d-cad-decor02

Producent oprogramowania przygotował modele 3D kilku ekskluzywnych elementów wyposażenia jak na przykład Out/In high easy chair, czy fotel Magic Hole zaprojektowane przez Philippe Starck'a. Wzrok przyciąga również wanna Lunetta włoskiej marki Antionio Lupi. Warto również zwrócić uwagę na wyróżniony Must Have stół Hub Table, którego autorem jest Yves Béhar. Kluczowym elementem podczas projektowania wnętrza są lampy. Wśród ciekawych i klasycznych modeli wyróżniają się wisienki, które zaprojektowała Nika Zupanc. W imieniu marki CAD Projekt K&A zachęcamy do eksplorowania  nowości.

baza-modeli-3d-cad-decor03

Baza jest dostępna bezpłatnie dla tych użytkowników programów z oferty CAD Projekt K&A, którzy posiadają aktualny pakiet serwisowy. Osoby zainteresowane zakupem bazy lub pakietu serwisowego zapraszamy do kontaktu z producentem.

Więcej od: CAD Projekt K&A

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY