Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Promocja z okazji wydania ZWCAD ARCHITECTURE 2021

ZwCAD 2021 ZwCAD 2021 fot. Szansa

Aktualizacja programu ZWCAD ARCHITECTURE 2021 przynosi Użytkownikom branży architektonicznej nowe funkcje oraz poprawę wydajności. Ulepszenia wprowadzone w najnowszej wersji ZWCAD Architecture w znaczący sposób przyspieszają codzienną pracę w programie.

 

ZWCAD ARCHITECTURE 2021 – co nowego?

Ulepszony silnik graficzny
Dzięki zmianom w silniku graficznym, ZWCAD Architecture zapewnia szybsze otwieranie rysunków oraz płynniejszą pracę podczas wyświetlania obiektów. Nowością jest też dostosowanie wyświetlania do monitorów 4k o wysokiej rozdzielczości.

Przeźroczystość
Znaczącą nowością pod względem wyświetlania graficznego jest wprowadzenie przeźroczystości obiektów. Dzięki tej funkcjonalności możemy przedstawić na rysunku, w sposób czytelny jeszcze więcej danych. Przeźroczystość możemy nadać obiektom geometrycznym, tekstowi, kreskowaniu a także zbiorczo - wszystkim elementom znajdującym się na danej warstwie.

Sprawne zarządzanie podkładami
Do najnowszej wersji programu wprowadzono menadżer Xref – teraz zarządzanie podkładanymi plikami dwg, dxf, pdf oraz obrazami rastrowymi odbywa się poprzez jedno okno ustawień. Wyświetlana lista plików używanych w rysunku daje możliwość łatwej zmiany ich ścieżki, czy też zamiany ścieżki dostępu na względna lub bezwzględną.

Wyrównanie odnośników
Dodano funkcję równomiernie rozkładającą odnośniki – polecenie WIELOLODNDOPASUJ (_MLEADERALIGN) w szybki sposób wyrównuje położenie odnośników wieloliniowych, co pozwala na uporządkowanie treści na rysunku.

Drukowanie zacieniowanych obiektów
Od teraz mamy możliwość drukowania cieniowanego obiektów 3D za pomocą wbudowanej drukarki DWG to PDF. Opcja ta będzie wyjątkowo przydatna dla schematycznego przedstawienia koncepcji bryły budynku, bez konieczności wykonywania renderingu.

Wciąż rozwijany i udoskonalany program ZWCAD ARCHITECTURE 2021 jest doskonałym narzędziem do równoległego projektowania 2D i 3D dla architektów, architektów wnętrz oraz szeroko pojętej branży budowlanej. Zachęcamy do przetestowania najnowszej wersji w pełnej funkcjonalności, przez 30 dni bez żadnych opłat. Mamy nadzieję, że ta wersja przypadnie Państwu do gustu tak bardzo jak nam!

Z okazji wydania najnowszej wersji ZWCAD Architecture 2021, zapraszamy do skorzystania z  promocji zakupu licencji w sklepie internetowym www.programycad.net. W koszyku należy wpisać kod rabatowy: ZWA10%!MK uprawniający do zniżki w wysokości 10% na zakup nowej licencji, dodatkowo można zyskać nakładkę ZWMetric na rok (w uwagach do zamówienia proszę wpisać: Pakiet Profesjonalisty). Promocja ważna do 31.03.2021.

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY