Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Innowacyjna koordynacja projektu w ZWCAD

Smart Voice w ZWCAD Smart Voice w ZWCAD fot. Szansa

W dzisiejszych czasach, w dobie pracy zdalnej, musimy mierzyć się z jeszcze bardziej niż do tej pory dokładnym przepływem informacji pomiędzy współpracownikami.

W każdej branży, na każdym etapie projektu ważne jest rzetelne przekazywanie uwag edycyjnych do rysunków. Przesyłając rysunki pomiędzy współpracownikami, najczęściej piszemy dodatkowo maile z uwagami, bądź dzwonimy i wyjaśniamy telefonicznie – niektóre z informacji mogą umknąć. Oczywistym jest, że skuteczniej i łatwiej jest przekazać uwagi ustnie, niż pisząc. Tu z rozwiązaniem przychodzi ZWCAD i możliwość zastosowania w programie notatki głosowej, tzw. Smart Voice.

zwcad-smart-voice02

Spraw, aby Twoje rysunki w ZWCAD przemówiły…

Smart Voice jest prostym a jakże przydatnym narzędziem służącym do nagrywania uwag i umieszczania ich bezpośrednio w rysunku DWG. Dzięki intuicyjnej obsłudze, Smart Voice pomaga uniknąć błędów spowodowanych utrudnioną komunikacją pomiędzy użytkownikami ZWCAD.
Intuicyjna obsługa
Narzędzie możemy znaleźć w zakładce „Narzędzia” programu ZWCAD 2021 – zarówno w wersji Standard, jak i Professional.
• Mamy możliwość wstawienia wiadomości głosowej do bieżącego rysunku jako odnośnik punktowy, liniowy, także poprzez zaznaczenie obszaru lub obiektu.
• Przytrzymując kursorem ikonę mikrofonu nagrywamy naszą notatkę głosową, puszczając następuje automatyczny zapis.
• Gdy w rysunku znajduje się zbyt dużo symboli Smart Voice – mamy możliwość zarządzania nimi oraz ukrycia ich widoczności poprzez menadżer głosu.
• Kolejną zaletą Smart Voice jest zakotwiczenie notatek tylko w pliku DWG. Nagrania są automatycznie usuwane podczas konwertowania rysunków DWG do innych formatów, takich jak DXF czy PDF.


Łatwiejsza wymiana komentarzy w zespole
Smart Voice jest interaktywnym narzędziem służącym do bezpiecznego przekazywania danych i informacji pomiędzy użytkownikami ZWCAD, z pewnością przysłuży się wieloosobowym zespołom projektowym wykonującym pomiędzy sobą uzgodnienia.
Dla wszystkich Czytelników chcących rozpocząć pracę z ZWCAD i funkcją Smart Voice przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy: OS2020$5%MK do sklepu internetowego www.programycad.net uprawniający do zniżki w wysokości 5% od ceny katalogowej.

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY