Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szerokie zastosowanie programu ZWCAD w pracowniach architektonicznych

ZWCAD 2022 ZWCAD 2022 fot. Szansa

Twoja pracownia mogłaby przyjmować zlecenia wykraczające poza projektowanie obiektów kubaturowych? Chcesz rozpocząć projektowanie infrastruktury drogowej, wykonywać kosztorysy, rysować mapy, ale nie masz do tego narzędzi? Firma Usługi Informatyczne Szansa Sp. z o.o. wychodzi temu naprzeciw i dostarcza potrzebne rozwiązania.

Program ZWCAD w wersji Professional jest nowoczesną, uniwersalną deską kreślarską. Narysowanie w nim każdego rodzaju projektu jest jak najbardziej możliwe. Ale jak zrobić to szybciej, sprawniej, wydajniej i minimalizując przy tym koszty? Odpowiedzią jest rozszerzenie funkcjonalności programu poprzez nakładki. Aplikacje stworzone na program ZWCAD czynią go unikalnym narzędziem, kierunkowo wyspecjalizowanym.

zestawienie-programow

Przedstawiamy Wam najnowsze możliwości ZWCADa z nakładkami UISzansa:

ZWTraffic – uznana aplikacja wspomagająca rysowanie projektów infrastruktury drogowej i organizacji ruchu drogowego. Posiada kompletną bibliotekę znaków, kreator tworzenia tablic, generuje zestawienia. Pozwala na oznaczanie poziomic, tworzenie profilu podłużnego. ZWTraffic jest narzędziem każdego Drogowca.

zwcad04-zwtraffic-screen

ZWGeo – nakładka wspierająca zarządzanie punktami i ich współrzędnymi oraz rzędnymi. Posiada również narzędzia przyspieszające rysowanie map: automatycznie rozmieszczanie siatki krzyży, miarę czołową, oznaczenie przebiegu tras sieci. W najnowszej wersji umożliwia podczytywanie wms-ów oraz przeliczanie układów współrzędnych.

zwcad03-zwgeo-2022

ZWMetric – narzędzie każdego kosztorysanta, dzięki niemu przedmiar w ZWCAD jest szybki i prosty. Aplikacja pozwala na sprawne oznaczenie pomieszczeń, stworzy ich zestawienie powierzchniowe a następnie umożliwi eksport danych do pliku CSV lub NORMY.

zwcad02-screen-zestawienie

Zapraszamy po więcej informacji, wersje testowe i prezentacje na stronę:
Nakładki branżowe na ZWCAD

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY