Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZWCAD Architecture 2023 – premiera nowej wersji

ZWCAD 2023 ZWCAD 2023 fot. Szansa

Z przyjemnością informujemy, że wyczekiwany ZWCAD Architecture 2023 jest już dostępny. Po starannych przygotowaniach i analizach informacji o wersji Beta, program w najnowszej, udoskonalonej wersji, jest gotowy.

Oficjalna premiera została przeprowadzona przez autoryzowanego dystrybutora programu, firmę Usługi Informatyczne Szansa sp. z o.o.

W wersji 2023 dodanych zostało wiele nowych funkcji oraz ulepszeń, które z pewnością docenią architekci podczas codziennej pracy nad projektami.

Nowości i udoskonalenia w ZWCAD Architecture 2023

W premierowej wersji zostały wprowadzone ulepszenia w zakresie wydajności, funkcjonalności, interfejsu i modelowania 3D.

Edycja brył poprzez uchwyty - wstawiona do projektu bryła 3d będzie posiadała uchwyty, za pomocą których możemy zmieniać jej rozmiar oraz położenie. W znaczący sposób przyspiesza to modyfikacje dokonywane na bryłach.

zwcad2023-Obraz1

Wygodne ustawienia punktów lokalizacji - Klikając prawym przyciskiem myszy na punktów lokalizacji, możemy szybko i wygodnie zmienić ich ustawienia. Podręczny dostęp pozwala na szybsze konfigurowanie ustawień również podczas wykonywanego zadania.

zwcad2023-Obraz2

Menedżer zestawów arkuszy - Menedżer zestawów arkuszy to nowe narzędzie do zarządzania rysunkami i ich drukowaniem, zwłaszcza przydatne w przypadku projektów z dużą liczbą rysunków.

zwcad2023-Obraz3

Nowe możliwości dla tabel - obsługa tabel została jeszcze bardziej zoptymalizowana i ulepszona. Umieszczono narzędzia edycji tabeli w wygodnej wstążce, co czyni modyfikacje bardziej dynamicznymi. Dodatkowo do komórek tabeli możemy wstawiać bloki.

zwcad2023-Obraz4

Edycja brył w panelu właściwości - poprzez panel właściwości możemy zmieniać wymiary brył wpisując pożądaną wartość, np.: długość, wysokość, promień.

zwcad2023-Obraz5

Podpowiedź z obrazkiem przy narzędziach rysunkowych - po skierowaniu kursora w ikonę na wstążce pojawi się okno dialogowe z podpowiedzią. Obrazek w podpowiedzi pomoże łatwiej zrozumieć jak korzystać z funkcji.

zwcad2023-Obraz6

Obsługa kontrolerów 3D - Kontroler 3D to dodatkowe urządzenie pozwalające na płynne przybliżanie i oddalanie, przesuwanie oraz obrót rysunku. Dodatkowo zawiera klawisze funkcyjne, którym możemy przypisać wybrane funkcje programu – w premierowej wersji są one już obsługiwane.

Szybkość działania programu - Operacje takie jak zaznaczanie, kopiowanie, eksport arkusza do modelu, rendering działają jeszcze szybciej. Dodatkowo w wielu funkcjach wprowadzono drobne ulepszenia, np. wymiary podczas rysowania prostokąta.

zwcad2023-Obraz7

Świętuj premierę ZWCAD Architecture 2023 z nami!

Pobierz wersję testową na 30 dni bezpłatnie i skorzystaj z promocji.

Więcej od: Szansa

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY