Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pobudź swoją wyobraźnię! Skrój na miarę własny mebel z rozoweslonie.com

meble dla dzieci meble dla dzieci Różowe Słonie

To proste: wybierz wzór produktu, pokoloruj go i ozdób. Kołyska, łóżeczko, komoda czy szafa, różowesłonie.pl pomogą kreatywnie urządzić pokoik dla dziecka. Pobudź swoją wyobraźnię!

 

Dobierz odpowiednią barwę z pośród palety i mieszaj z inną w dowolny sposób, a potem przejdź do wykończenia. Katalog ręcznie malowanych zdobień to pełne humoru wzory, które oczarują niejednego z dorosłych. Jeśli spodoba Ci się efekt końcowy, wystarczy kontakt, domówienie szczegółów, akceptacja i doprowadzasz projekt do realizacji.

Mebelki różowych słoni wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, we współpracy z lokalnymi stolarzami i dostawcami. Odznaczają się solidną konstrukcją i najwyższą jakością wykonania, a do tego spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Samodomykające szuflady zapobiegną przytrzaśnięciu paluszków malucha, taśmy ścienne przewróceniu mebla, a zamocowanie na stałe półki uniemożliwią ich przypadkowe ściągnięcie.

Realizacja własnych pomysłów, pełna swoboda i radość z tworzenia – klient nie tylko kupuje, ale otrzymuje indywidualny produkt, bo różowe słonie.pl cenią sobie kontakt z odbiorcą i jego zadowolenie.

Więcej na: http://www.rozoweslonie.com/
                                     

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


pufa

pufa

pufa
pufa sako

pufa sako

pufa sako
pufa

pufa

pufa
pufa

pufa

pufa
Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?
Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Meble dla dzieci
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY