Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regały i komody dziecięce składane jak klocki

Regały i komody dziecięce składane jak klocki Fot. Mobiliani

Regały i komody, w pokoju dziecięcym, są miejscem do przechowywania nie tylko ubrań, ale również książek, przyborów szkolnych czy zabawek. Powinny być nie tylko praktyczne, ale również tworzyć przyjazną atmosferę. Dlatego warto wybrać takie, które nie tylko przypominają klocki do zabawy, ale również można je składać z pojedynczych, osobnych brył.

Porządek to podstawa.
Już od najmłodszych lat powinniśmy uczyć nasze dzieci dobrej organizacji pracy. Powinny mieć one uporządkowane zarówno zabawki, jak i książki, zeszyty i inne przybory szkolne. Dzięki temu nie robi się bałagan, a dziecko szybciej znajduje przedmiot, który poszukuje, co nie przeszkadza mu w nauce czy odrabianiu lekcji.

Niezbędne regały i komody.
Z tego powoduje jednym z niezbędnych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego są komody i regały, które wprowadzą ład i porządek w królestwie naszych pociech. Odpowiednio wyeksponowane na nich, zabawki czy książki, nie tylko pomogą w organizacji nauki i zabawy, ale również będą dekoracją pomieszczenia. Rozmiary mebli, a także ich wyposażenie (szafki, szuflady, półki), powinny być dostosowane do potrzeb dziecka, a także wielkości i wymiarów pokoju.


Meble w kształcie klocków.
Meble, które wyglądają jak plastikowe klocki do składania, z pewnością zyskają sympatię dzieci. Elementy kolekcji One Block mają kwadratowy lub prostokątny kształt, a także uchwyty, które przypominają łączenia klocków. Wygląd to nie jedyna wspólna cecha mebli z klockami, gdyż można składać je z pojedynczych, osobnych brył. W zależności od potrzeb i wielkości wnętrza, rodzice sami budują regały i komody, tak jak buduje się z klocków zamki czy pojazdy. Po prostu, poprzez skręcanie, łączymy ze sobą w dowolny sposób, poszczególne elementy systemu. Kolekcja dostępna na mebledladzieci.eu zaprojektowana została z myślą o nieograniczonej możliwości aranżowania przestrzeni.

Jakie „klocki” tworzą komody i regały?
Aby samodzielnie złożyć naszemu dziecku komodę lub regał należy kupić „klocki”, czyli:
- szafkę zamkniętą: niższą (z szufladą) lub wyższą (z półką)
- szafkę otwartą: z 1 półką (dzieli ją na 2 części) lub z 1 półką i przegrodą (dzielą szafkę na 4 mniejsze części).

Szafki do samodzielnego łączenia mają 55 cm szerokości i 40 cm głębokości, natomiast ich wysokość wynosi 27,5 lub 55 cm.

Także gotowe meble.
Aby spełnić oczekiwania rodziców, którzy nie chcą samodzielnie projektować poszczególnych mebli i składać ich z pojedynczych, osobnych brył, mebledladzieci.eu przygotowało gotowe produkty, o określonych gabarytach.

W ten sposób do dyspozycji mamy:
- gotową komodę: mniejszą z 3 szufladami, a także większą, która wykonana jest w 2 wersjach (z 4 szafkami lub z 2 szafkami i 2 półkami).
- gotowy regał, który posiada 3 szafki, 2 szuflady i półki.
W środku szafek tych mebli znajduje się półka.

Możemy mieć pewność, iż meble, które przypominają klocki, przypadną do gustu naszym pociechom. Z kolei dla rodziców istotny jest fakt, iż sami mogą stworzyć meble, dzięki którym zapanuje porządek.

Link do strony z kolekcją http://www.mebledladzieci.eu/

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


pufa

pufa

pufa
pufa sako

pufa sako

pufa sako
pufa

pufa

pufa
pufa

pufa

pufa
Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?
Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Meble dla dzieci
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY