Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jakie meble do pokoju młodzieżowego?

Jakie meble do pokoju młodzieżowego? Fot: Maridex

Niejeden rodzic w pewnym momencie staje przed dylematem zmiany mebli w pokoju dziecięcym. Jak zrobić to dobrze? Jak dobrać meble dla naszych pociech, tak aby każdy z elementów miał swoje uzasadnione zastosowanie? Czy w końcu jakość i dokładność mebli młodzieżowych ma znaczenie?

Dziś przyjrzymy się ciekawemu systemowi mebli młodzieżowych Rest – firmy Maridex.

Maridex w Polsce i Europie
Oferta producenta to cały szereg mebli głównie z płyty laminowanej. Podążając za światowymi trendami, z roku na rok firma poszerza asortyment, wprowadzając do oferty nowe elementy, bądź całe systemy meblowe. Dzięki takim działaniom oraz bacznej obserwacji rynku, Maridex zajmuje coraz mocniejszą pozycję jako producent dobrych mebli w średniej półce cenowej. Jak więc wygląda system mebli młodzieżowych Rest i jakie są jego plusy?

System REST
System mebli młodzieżowych REST swoją premierę miał podczas tegorocznych Targów Meblowych Meble Polska w Poznaniu. Meble tej serii charakteryzują się wysoką jakością zarówno stosowanych płyt jak i okuć, na które to producent daje dwa lata gwarancji.

Nowoczesny design połączono z ciekawą kolorystyką idealnie wpisującą się w bardzo modne aktualnie pastelowe i skandynawskie wnętrza. Trzeba przyznać że design systemu zaspokoi klientów poszukujących ciekawych rozwiązań. W skład serii wchodzą wszystkie niezbędne elementy mebli:
łóżko, biurko, sporej wielkości szafy oraz regały. Takie zestawienie pozwala wyposażyć pokoje młodzieżowe w zupełnie poważne rozwiązania oparte na sprawdzonych elementach sypialni oraz biurowych.

Charakterystyka systemu
Kolorystyka: dąb craft biały/ popiel
Grubość korpusów – 16 mm
Grubość frontów –  16 mm
Krawędzie zabezpieczone obrzeżem ABS
Łóżko na materac 80 x 200

Więcej: Maridex

Więcej od: Maridex

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


pufa

pufa

pufa
pufa sako

pufa sako

pufa sako
pufa

pufa

pufa
pufa

pufa

pufa
Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?
Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Meble dla dzieci
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY