Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trebord – funkcjonalne i designerskie rozwiązania do domu i biura

meble Trebord meble Trebord fot. Trebord

Trebord to marka, którą wyróżniają najwyższa jakość i nietuzinkowy design oferowanych mebli. Projektanci firmy potrafią w pełni wykorzystać potencjał stosowanych materiałów, podkreślając naturalny rysunek drewna, barwę metalu czy piękno prostej formy. W ofercie marki znajdują się unikatowe meble do domu oraz sprzęty dedykowane dla biznesu. Poznaj flagowe meble Trebord.

Produktem Trebord cieszącym się największym uznaniem i popularnością wśród klientów są stoły jadalne Avangard. Wykonywane są one w całości z litego, naturalnego drewna, co gwarantuje im naprawdę wysoką jakość, wieloletnią żywotność i unikatowy wygląd – każdy z blatów zachowuje oryginalny kształt pnia drewna. Są one przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta, który może wybrać nie tylko wielkość czy wysokość mebla, ale i kształt nóg czy sposób wykończenia blatu. Jednak oferta Trebord adresowana do klientów indywidualnych nie kończy się na stołach jadalnych. Można znaleźć w niej także stoliki kawowe i nocne, biurka, ławy oraz konsole. Podobnie jak w przypadku stołów jadalnianych, ich nowoczesny design jest bardzo bliski naturze. Meble wykonane są z naturalnego, litego drewna, połączonego z metalem. Gwarancją ich jakości jest proces ręcznego wykańczania. Co więcej, meble mogą współgrać designem z zamawianym stołem jadalnym.
Projektanci Trebord przygotowują dla swoich klientów także wyjątkowe regały Jorden oraz komody SOL. Meble te charakteryzują się lekkim, nowoczesnym wzornictwem i stanowią uzupełnienie innych kolekcji marki. Podobnie jak pozostałe meble dostosowywane są one do potrzeb i oczekiwań klienta. Warto przy tym podkreślić, że regały Jorden z powodzeniem mogą być wykorzystywane w funkcji ścianek działowych.
Oferta Trebord obejmuje również szereg produktów adresowanych do klientów biznesowych. Wśród nich ogromną popularnością cieszą się stoły konferencyjne, wykonane z litego drewna. Na życzenie klienta mogą one zostać dodatkowo wyposażone w porty USB czy koryta kablowe. Trebord jest także producentem kompleksowego wyposażenia hoteli, restauracji, biur czy sklepów. Wyjątkowe zestawy mebli oraz praktycznych mebli modułowych każdorazowo tworzone są na podstawie potrzeb aranżacyjnych konkretnego miejsca – projektanci przygotowują je od podstaw lub dostosowują sprzęty z oferty do wymagań klienta. Są to ekskluzywne propozycje, łączące w sobie potencjał natury i nowoczesnego designu.

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta Trebord.

Więcej od: Trebord

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY