Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak efektownie wyeksponować książki?

biblioteczki biblioteczki fot. Rosanero

Książki są ważnym elementem aranżacji wnętrz. Dodają im ciepła i charakteru, będąc jednocześnie wyrazem upodobań swoich właścicieli. Bardzo ważne jest ich efektowne wyeksponowanie, tak aby domowa biblioteczka została urządzona funkcjonalnie i z pomysłem. Jeśli szukasz sposobu na oryginalne zaprezentowanie książek, koniecznie przejrzyj meble dostępne w ofercie Rosanero.

Biblioteczki od Rosanero to meble, które pokochają wszyscy miłośnicy dobrego designu. Są to minimalistyczne propozycje, często wyróżniające się oryginalnymi bryłami. Dzięki swoim nietuzinkowym kształtom i barwom są elementem doskonale dopełniającym klasyczne aranżacje. Z powodzeniem mogą stać się także intrygującym akcentem we wnętrzach w stylu nowoczesnym lub barwnym elementem salonu lub sypialni w klimacie retro.
Modele biblioteczek dostępne w ofercie Rosanero zaspokoją zarówno gusta osób ceniących minimalistyczne, klasyczne rozwiązania, jak i tych, które szukają nowych, inspirujących form. Jednym z najbardziej tradycyjnych modeli dostępnych w ofercie sklepu jest Biblioteczka II o bardzo prostej bryle. Mebel składa się z szesnastu półek rozmieszczonych w czterech rzędach, na których można efektownie rozmieścić książki oraz elementy dekoracyjne. Modelem łączącym w sobie zamiłowanie do symetrii i nowoczesnego wzornictwa jest Biblioteczka Quadro, składająca się z otwartych i zamkniętych segmentów.
W ofercie Rosanero znajdują się także modele biblioteczek zaskakujące nowoczesną formą. Jednym z nich jest Biblioteczka I, zbudowana z pionowych segmentów, z których każdy wypełniony jest czterema półkami – dwoma otwartymi oraz dwoma intrygująco dopełnionymi elementami bocznymi. Kolejną ciekawą propozycją od Rosanero jest Biblioteczka V złożona z pochyłych, asymetrycznie rozlokowanych półek, na których książki ustawiane są pod kątem. Wszystkie biblioteczki dostępne są w pełnej kolorystyce palety RAL.
Wszystkie biblioteczki dostępne w ofercie Rosanero można znaleźć na stronie internetowej sklepu pod adresem http://www.rosanero.pl

Więcej od: Rosanero

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY