Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sofa tworzy wnętrze. Mocny akcent w salonie

sofy sofy fot. Adriana Furniture

Sofa jest jednym z mebli, bez którego nie wyobrażamy sobie salonu, bo to ona w znacznym stopniu odpowiada za naszą wygodę i relaks podczas wypoczynku. Ma jeszcze jedną ważną funkcję – ma decydujący wpływ na aranżację przestrzeni.

To na niej odpoczywamy po pracy, spędzamy czas z domownikami i gośćmi podczas nieformalnych spotkań. Relaksujemy się, odprężamy, nabieramy dystansu do świata, dlatego tak ważne jest wygodne i trwałe siedzisko. Ze względu na swoje rozmiary - mebel ten jest ważnym elementem wystroju wnętrza, ale często też stanowi decydujący akcent kolorystyczny. W intensywnej, zdecydowanej barwie może być silną dominantą lub też harmonijnie współgrać z meblami i pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza… jeśli dobierzemy ją w tej samej gamie kolorystycznej. Czasami wystarczy mocny akcent w postaci kolorowej lamówki, czy wyraźnie zaznaczonych szwów, aby nadać niepowtarzalny charakter pomieszczeniu, w którym się znajduje. Jej design decydująco wpływa na wygląd salonu – ustawiona w centralnym miejscu, przyciąga uwagę formą i wzorem. Może pełnić rolę elementu wydzielającego strefę wypoczynkową, czy oficjalną od mniej formalnej. Jeśli zależy nam na spójnej aranżacji wnętrza, jej kształt będzie harmonizował z całością. W przypadku stylu eklektycznego czy glamour można ją dobrać do reszty wyposażenia przestrzeni na zasadzie kontrastu – stanie się wtedy jej ciekawym, zwracającym uwagę, dekoracyjnym dopełnieniem. A jeśli zależy nam na dodatkowym miejscu do spania, wyposażona w taką funkcję, stanie się nocą wygodnym łóżkiem.
Duży wybór mebli wypoczynkowych oferuje Adriana Furniture, która na polskim rynku meblowym działa z powodzeniem od około 30 lat. Renomę zdobyła nie tylko w kraju, ale też w Europie przede wszystkim za doskonałą jakość, niebanalny design oraz szybkość realizacji zamówień. Meble tapicerowane tej marki można w Polsce kupić bezpośrednio za pośrednictwem sklepu internetowego www.adrianafurniture.com oraz w dwóch showroomach – w Warszawie i w Chełmnie.

Więcej inspiracji: www.adrianafurniture.com

Więcej od: Adriana Furniture

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY