Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Duże też piękne czyli fotele o większych gabarytach

Duże też piękne czyli fotele o większych gabarytach Fot: DomArtStyl

Nie ma to jak rozsiąść się w wygodnym fotelu z dobrą książką w ręku i relaksować w zaciszu domowej biblioteki czy salonu. Krótka chwila wypoczynku po całodziennej bieganinie to marzenie wielu z nas. Skoro o tym mowa, nie bez znaczenia jest mebel, który posłuży nam do tego celu.

Foteli na rynku jest bez liku. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wymyślnych form i kształtów. Jeśli jednak pragniemy zadbać o swój komfort i stawiamy na solidność wykonania, warto zwrócić się w kierunku foteli wielkogabarytowych o bardziej tradycyjnym designie. Interesujące propozycje w tej kategorii proponuje klientom firma DomArtStyl.

Wspomniany producent mebli systematycznie rozbudowuje swoją ofertę foteli wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i gustom konsumentów. Wiele spośród jego modeli to przykuwające wzrok cacka o niezwykle starannym wykonaniu i porządnej konstrukcji. Taki mebel posłuży na długie lata, a przy tym będzie ozdobą niejednego wnętrza. Jedną z takich wyjątkowych kreacji jest chociażby fotel Titino. Szeroki i masywny, wsparty na nogach wykonanych w stylu skandynawskim wręcz zachęca do tego, aby na nim spocząć. Warto go wziąć pod uwagę jako uzupełnienie wystroju swojego salonu.

Osobom uwielbiającym przesiadywać w wysoce komfortowych warunkach na miękkich poduchach zapewne spodoba się tyleż oryginalny co prosty w swojej formie fotel Malmo. Wyróżnia się niecodziennym szyciem, zastosowano w nim bowiem ścieg maszynowy na prawej stronie.

Najliczniejszą grupę „wielkogabarytowców” to rodzina foteli zwanych Uszakami, które swoją nazwę zawdzięczają „uszom” umiejscowionym po bokach oparcia. Tutaj naprawdę mamy w czym wybierać. Znajdziemy wśród nich wersje posiadające ozdobne guziki, pikowania bądź wciągi na oparciu. W tym wypadku mamy do czynienia ze zdecydowanie klasycznym i eleganckim designem o udoskonalonym wykonaniu, który z pewnością sprawdzi się w wielu pomieszczeniach prywatnych, jak i w stylowych restauracjach czy kawiarniach. Należy też podkreślić, że Uszaki to chętnie wybierany produkt przez matki karmiące dzieci.

Jeśli zatem poszukujesz mebla do siedzenia o większych gabarytach, to oferta firmy DomArtStyl jest dla Ciebie! Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta: https://domartstyl.com/pl/

Więcej od: DomArtStyl

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY