Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasyczne kanapy modułowe w bardzo oryginalnej odsłonie

Klasyczne kanapy modułowe w bardzo oryginalnej odsłonie Fot: NORDICLINE

Lekko, ale stylowo? Właśnie tak jest w przypadku mebli w systemie modułowym NORDIC LINE. Lekko, bo nawet duża kanapa nie przytłoczy wnętrza, a stylowo – bo są dopracowane w każdym detalu i wychodzą spod ręki prawdziwych designerów. To przeciwieństwo masowej produkcji. Wielkość, kolorystykę i rodzaj sofy dobierasz samodzielnie, więc będzie perfekcyjnie.

Latifa to modułowa kanapa, w której geometria gra pierwsze skrzypce. Piękne obicie tworzy efekt WOW, od którego trudno oderwać wzrok. Rozświetla wnętrze, zachowując przy tym pozytywne właściwości użytkowe. Prostota to możliwość dopasowania jej do mebli już posiadanych i do stylu, jaki się preferuje. Niewątpliwe dobrze prezentuje się w otoczeniu glamour, gdzie może rozbłysnąć pełnią swojego blasku.

Jednocześnie Latifa to po prostu bardzo dobry projekt. Pomimo swoich dużych gabarytów pasuje do małego wnętrza. Kluczem do sukcesu jest maksymalne zwiększenie powierzchni do siedzenia, nie rezygnując przy tym z dużych i solidnych poduszek będących dobrym podparciem dla pleców. Jest to oczywiście rozwiązanie systemowe – Latifa będzie dokładnie taka, jakiej oczekujesz.
Może szukasz kanapy bardziej wyszukanej? W takim razie spodoba ci się Michelin. To luksus, który możesz wybrać nawet do pozornie zwykłego mieszkania. Objawia się on przede wszystkim w rodzaju surowców, z których wykonano meble. Wszystkie są najwyższej jakości. W końcu kanapa to mebel kupowany na lata i można wymagać od niej uniwersalności.

Michelin uwagę przyciąga swoimi przeszyciami, które zdobią całą jego powierzchnię. Dzięki temu udało się uzyskać bardzo oryginalny efekt, którego próżno szukać wśród konkurencji. To projekt designera Arika Ben Simhona. Rękę projektanta widać w każdym detalu. Do kanapy dobrać można dekoracyjne poduszki i inne elementy zgodnie ze swoimi preferencjami. Z pewnością jest to model, na którym chce się spędzać długie, jesienne wieczory i nie tylko. Przecież kanapy modułowe NORDIC LINE to bardzo rodzinne meble.

Więcej: NORDIC LINE

Więcej od: Nordic Line

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo

Pufa Ludwik pikowana w karo
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY