Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kanapy modułowe NORDIC LINE – komfort dla całej rodziny

Kanapy modułowe NORDIC LINE – komfort dla całej rodziny Fot: NORDIC LINE

Na czym polega popularność mebli modułowych? Przede wszystkim mogą być one dokładnie takie, jakie chcesz. Dostosują się do powierzchni mieszkania, dopełnią idealnie konkretny zakamarek, a do tego dopasowane będą do liczby domowników. Nie inaczej jest w przypadku kanap modułowych NORDIC LINE. Przedstawiamy dwie, które pozornie się różnią, ale tak naprawdę prezentują ten sam model myślenia o urządzeniu wnętrz.

Lazy to kanapa bardzo prosta, ale w tej prostocie tkwi właśnie jej największa siła. Łączy w sobie prostotę typową dla skandynawskich mebli NORDIC LINE z nutką pikanterii w stylu glamour. Jest to z pewnością sofa umożliwiająca zastosowanie nieograniczonej inwencji twórczej. Polecana jest osobom, które cenią sobie jeden mebel mający multifunkcjonalne zastosowanie. Oczywiście, ponieważ jest to mebel modułowy, można ją zmieniać w zależności od potrzeb. Geometryczny kształt będzie pasował jak ulał nawet do niewielkiego wnętrza. Dbałość o detale sprawia, że model Lazy postawić można na środku pokoju albo przy ścianie – będzie wyglądać tak samo dobrze z każdej perspektywy.

Mebel wypoczynkowy to jednak przede wszystkim wygoda. Pod tym względem ta kanapa w wersji narożnej jest świetnie dopracowana. Nie tylko jej siedzisko i poduszki, ale także sam materiał obiciowy zostały dobrane tak, aby wytrzymała ona jak najdłużej w niezmiennie estetycznej formie. Dzięki zasotsowaniu czterech rodzajów wypełnień,  w tym pierza,  jest ona niesamowicie miekka i komfortowa, dodatkowo posiada system tzw. krokodyli, dzięki czemu klient w domu może każdy modul odseparować od siebie i zrobić z niego swobodnie stojące fotele. Niestraszne są jej także wszelkie przejawy aktywności dziecięcej, gościnni gospodarze, a nawet domowe zwierzęta – to typowa kanapa rodzinna.

Hugo jest drugim przedstawicielem modułowych kanap NORDIC LINE. W tym przypadku mebel ma widoczne nóżki, co dodaje mu lekkości, pomimo możliwych wymiarów zbliżonych do Lazy. Jednak pamiętać trzeba, że także w tym przypadku każdy element można dobrać samemu, biorąc pod uwagę chociażby wymiary swojego salonu.

Hugo to prostokątne poduchy z możliwością wypełnienia pierzem, które można dowolnie przekładać oraz stylowe boki. Razem daje to sporą funkcjonalność przy jednoczesnym zapewnieniu perfekcji wykonania. Kanapa jest oczywiście w stylu skandynawskim, dlatego nie mogło w niej zabraknąć elementów drewnianych, które dobrze dopełniają prostą, wręcz surową bryłę. Jest to projekt, który nie służy tylko do podziwiania, ale do pełnego użytkowania bez obaw o zniszczenie.

Więcej: NORDIC LINE

Więcej od: Nordic Line

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Ławka z pikowanym oparciem

Ławka z pikowanym oparciem

Ławka z pikowanym oparciem
Narożnik skandynawski

Narożnik skandynawski

Narożnik skandynawski
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu

Meble do salonu
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY