Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty ON-LINE PROCAD NET CAFE | kwiecień 2010

Poznaj nową rodzinę AutoCAD 2011 Poznaj nową rodzinę AutoCAD 2011

Nowa rodzina systemów CAD Autodesk 2011 zostanie zaprezentowana podczas warsztatów on-line. Dzięki warsztatom będzie można poznać najnowsze osiągnięcia technologii wspomagających projektowanie, nie wychodząc z domu.

Firma Procad zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach z wykorzystaniem nowoczesnego systemu do pokazów on-line – NetViewer.

Organizator, największy w Polsce dostawca systemów Autodesk, przygotował drugą edycję bardzo dobrze przyjętego PROCAD NET CAFE. Tym razem seria warsztatów podzielona jest na 4 główne branże:
  • architekturę i konstrukcje,
  • mechanikę,
  • inżynierię lądową i gis,
  • media i grafikę 3D. 
Łącznie przez 3 tygodnie kwietnia odbędą się 44 wirtualne spotkania, z których w każdym może uczestniczyć nawet 100 osób!
Dokładna agenda warsztatów dostępna jest pod adresem www.procad.pl/netcafe.
Atrakcyjność tej formy komunikacji doceniło w poprzedniej edycji ponad 1000 osób.  Jednak dla osób preferujących bardziej bezpośrednie kontakty PROCAD przygotował możliwość poznania najnowszej serii produktów ze stajni AutoCAD 2011 na żywo! Firma, już dziś, zaprasza do odwiedzenia największej w Polsce wystawy/konferencji dla użytkowników systemów CAD – PROCAD EXPO 2010.

Zobacz najnowszą serię AutoCAD 2011 na żywo! PROCAD EXPO 2010 – 5 dni, 5 miast.
Tegoroczna edycja tej doskonale znanej projektantom imprezy zawita do 5 miast w Polsce. Pokazy, warsztaty i wystawy odbędą się na przestrzeni ponad 3000 metrów kwadratowych w 11 pełnowymiarowych salach kinowych sieci Multikino w Warszawie (17 maja), Zabrzu (18 maja), Wrocławiu (19 maja), Poznaniu (20 maja) i Gdańsku (21 maja).

Więcej o PROCAD EXPO 2010: www.procad.pl/procadexpo
Więcej o PROCAD NET CAFE: www.procad.pl/netcafe

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY