Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty "Nietypowe Potrzeby" - Dormax Design

warsztaty warsztaty Dormax Design

Pod intrygującym hasłem „ NIETYPOWE POTRZEBY” firma Dormax Design, po raz kolejny organizuje warsztaty dotyczące doboru nowoczesnych osłon okiennych do wnętrz.

Będzie to już trzecia tego typu impreza organizowana przez warszawską firmę. Szkolenia te dedykowane są głównie architektom oraz projektantom wnętrz a odbędą się na przełomie listopada i grudnia 2012 r. w siedzibie przy ul. Klukowskiej 1. Podczas szkoleń uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą pełnej oferty firmy, nowości produktowych oraz możliwości ich efektywnego wykorzystania. Tematem przewodnim warsztatów będą oryginalne i jednocześnie praktyczne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych i nietypowych potrzeb wymagających klientów.
Tego typu spotkania są też świetną okazją do wymiany informacji, uwag oraz własnych doświadczeń Dzięki temu oferta firmy ma szansę stać się jeszcze bardziej dopasowana do obowiązujących trendów.
Dodatkową atrakcją dla zainteresowanych będzie możliwość zwiedzenia hal, w których produkowane są jedne z najpopularniejszych w Polsce osłon okiennych. Dla uczestników warsztatów firma Dormax Design wprowadziła program lojalnościowy z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak wyjazdy zagraniczne czy promowanie swoich partnerów. Szczegółowy plan szkolenia otrzymają Państwo po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce KONTAKT na stronie internetowej DORMAXDESIGN.PLŹródło: Dormaxdesign.pl

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY