Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Krawiec Wnętrz już działa

Krawiec Wnętrz Krawiec Wnętrz Krawiec Wnętrz

Na warszawskiej Pradze pojawiła się nowa, unikalna pracownia projektowa.

- Uruchamiając to przedsięwzięcie chcemy realizować naszą pasję - powiedziała podczas otwarcia Krawca Wnętrz Dorota Cichowicz, współwłaścicielka i dyrektor kreatywny firmy.

Krawiec Wnętrz swoją działalność oficjalnie zainaugurował w miniony czwartek. Jest to jednocześnie pracownia projektowa, showroom i sklep wnętrzarski.

- Uruchomiliśmy dokładnie przemyślane przedsięwzięcie. Krawiec Wnętrz wyrósł na bazie oferty światowego dystrybutora tkanin firmy JAB oraz doświadczeń toruńskiej pracowni Manufaktura, która od kilkunastu lat z powodzeniem realizuje projekty wnętrzarskie w całym kraju - mówi Kamila Chorżelewska-Olszewska, współwłaścicielka i project manager Krawca Wnętrz.

Miejsce uruchomienia przedsięwzięcia także nie zostało wybrane przypadkowo. SOHO przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie to adres, pod którym koncentruje się życie sektora kreatywnego stolicy. Sprzyja temu udany projekt deweloperski, ale też ciekawie wykorzystany potencjał postindustrialnych przestrzeni.

- Kiedy pierwszy raz zobaczyłam to miejsce wydało mi się idealne do tego, aby pokazać możliwości dekoracyjne naszych tkanin, których bogata oferta  daje możliwość realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów - wyjaśnia Kamila Chorżelewska-Olszewska.

Krawiec Wnętrz jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00  - 18.00, a w soboty od 13.00 -15.00. Można się również umówić na indywidualną wizytę - tel. 22 308 83 33;

Więcej: www.krawiecwnetrz.pl

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY