Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwsze miejsce dla Tétris w rankingu Book of Lists

Book of Lists Book of Lists fot. Tetris

Tétris zdobył pierwsze miejsce w nowej kategorii „Fit-out” za kompleksowość swoich usług, a także liczbę i powierzchnię zrealizowanych projektów oraz generowane przychody.

 

- Osiągnięcie pozycji lidera rynku jest dla nas potwierdzeniem słuszności decyzji o połączeniu światowych doświadczeń Tétris  z marką Neo Świat. Wartość dodana, jaką niesiemy klientom, to model pracy Design & Build, który jest najbardziej kompleksową usługą na rynku aranżacji wnętrz. – powiedział Rajmund Węgrzynek, dyrektor zarządzający Tétris.

Book of Lists to największa publikacja o charakterze rankingowym w Polsce, wydawana przez Warsaw Business Journal. Do tej pory sektor nieruchomości analizowany był tu z punktu widzenia generalnych wykonawców, agencji czy architektów. Potrzeba wyodrębnienia nowej kategorii, fit-out, pojawiła się w ślad za coraz większym zainteresowaniem światowych firm najmem i aranżacją powierzchni w Polsce. Koszty wykańczania wnętrz znacznie przekraczają koszty konstrukcyjne budynków – stąd dane o tych usługach są szczególnie cenione przez światowe koncerny, agencje nieruchomości i fundusze inwestycyjne.

W minionym roku Tétris  (spółka z grupy JLL) zrealizował w Polsce projekty o łącznej powierzchni 115 000 mkw. Należą do nich zarówno powierzchnie biurowe, hotelowe, jak i handlowe. Ostatnie przykłady prac to siedziby EY, JLL, PWC, Wyborowej Pernod Ricard, Accenture czy HSBC. Obecnie firma aranżuje np. nowe biuro Stanley Black&Decker, prestiżowe powierzchnie na Złotej 44 czy wnętrza stylowej kamienicy Renaissance przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

Przejście Neo Świat pod skrzydła Tétris   w 2015 roku dało efekt w postaci połączenia 15 lat doświadczeń firmy w Polsce z know-how światowego giganta. - Dzięki nowoczesnym standardom zarządzania projektami gwarantujemy spokój i bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji, co dla klienta jest jedną z najwyżej cenionych wartości – dodaje Paweł Brodzik, dyrektor zarządzający Tétris .

Wyróżnikiem Tétris  na polskim rynku firm fit-out jest niewątpliwie model pracy Design & Build. To metoda polegająca na tworzeniu wspólnej platformy dla wszystkich stron i podmiotów zaangażowanych w projekt wykończeniowy, w tym architekta, inwestora, wykonawcy, zarządcy budynku i dostawców specjalistycznych usług. Celem jest kompleksowe patrzenie na całą realizację, a nie wydzielanie obszarów odpowiedzialności. Takie podejście ogranicza ryzyka inwestycyjne na każdym etapie. Jest też bardzo efektywne kosztowo i terminowo.

Book of Lists „Przewodnik po polskim biznesie i gospodarce” to prestiżowa publikacja o charakterze rankingowym, wydawana przez Warsaw Business Journal od ponad 20 lat. Stanowi przewodnik po polskim biznesie obejmujący swym zakresem ponad 2000 firm w ok. 75 dziedzinach. Uroczysta gala z okazji inauguracji 21. wydania rocznika Book of Lists 2016/2017 odbyła się 1 września 2016 r. w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Więcej od: Tetris

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY