Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LUG Best project Contest - 2018

LUG Best Project 2018 LUG Best Project 2018 fot. Lug Light Factory

Serdecznie zapraszamy Architektów i Projektantów wnętrz do udziału w międzynarodowym konkursie projektowym, w którym główną rolę odgrywa światło. Jego nieocenioną rolę w projektowaniu i architekturze można zgłębić i zgłosić do konkursu przygotowując dowolny projekt lub realizację budynku, wnętrza, elewacji lub zagospodarowania terenu.

Warunek jest jeden – obiekt musi być oświetlony oprawami oświetleniowymi z portfolio organizatora konkursu – Lug Light Factory.
To już 3 edycja konkursu – wcześniej prowadzonego pod nazwą Flash&DQ Best Interior Contest, o którym pisaliśmy np. tu. W tym roku konkurs dotyczy całości asortymentu LUG, a oprócz projektów wnętrzarskich, mamy możliwość zgłoszenia projektów zewnętrznych i infrastrukturalnych. Większa jest też pula nagród, która wynosi ponad 12 000 €, bo oprócz nagród pieniężnych przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnego oprogramowania CAD Decor PRO od CAD Projekt K&A.
Aby zgłosić Realizację do konkursu należy przesłać dokumentację zdjęciową zrealizowanej inwestycji, natomiast kategoria Concept wymaga wysłania rzutów i wizualizacji proponowanego rozwiązania projektowego.

Termin przesłania prac upływa 31 października 2018.
Partnerami konkursu są: Bimobject, Cad Projekt K&A oraz Builder.
Regulamin oraz szczegóły konkurs: www.lug.com.pl/BestProject

Więcej od: Lug Light Factory

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY