Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs dla architektów na projekt wnętrza ze Skandynawią w tle

konkurs dla architektów konkurs dla architektów fot. Gala Collezione

Dobrzeurządzone.art to nazwa konkursu adresowanego do architektów i projektantów wnętrz, którego sponsorami są marki znane z efektownych wnętrzarskich kooperacji - Gala Collezione oraz Markslöjd Polska.

Organizatorzy konkursu zachęcają wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się projektowaniem wnętrz do uruchomienia swojej kreatywności. Ich zadaniem jest bowiem przygotowanie projektu wnętrza w stylu skandynawskim w formie moodboardu, wizualizacji 3D lub zdjęć z realizacji. Do przygotowania aranżacji można wykorzystać bezpłatne pliki 3D z bibliotek sponsorów konkursu. Termin nadsyłania prac upływa 15. Października 2021. Jury wybierze trzy najciekawsze prace, które w dniach 18-24 października zostaną poddane głosowaniu na fejsbukowym profilu Markslöjd Polska. Zwycięzca odbierze nagrodę główną na targach Warsaw Home 2021. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród przekracza 10 tysięcy złotych, a wśród nich jest m.in. roczna licencja na oprogramowanie Sketch Up i V-Ray.
Gala Collezione to marka ludzi z pasją. Takie osoby przyciągamy i z takimi lubimy realizować różne projekty. Szczególnie cenimy sobie kontakty z architektami i projektantami wnętrz, dlatego ciągle pracujemy nad tym, by były one jeszcze bardziej owocne. Mamy okazję współpracować ze znanymi postaciami z wnętrzarskiego świata – bardzo nas to cieszy i inspiruje. Jednak dziedzina architektury wnętrz rozwija się tak szybko i różnorodnie, że jesteśmy pewni, iż w zaciszu biur projektowych kryje się jeszcze wiele nieodkrytych talentów. Chcemy do nich dotrzeć poprzez konkurs dobrzeurządzone.art, do udziału w którym serdecznie zapraszamy – mówi Justyna Roźniakowska, specjalistka do spraw marketingu Gala Collezione.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej www.dobrzeurzadzone.art.

Więcej od: Gala Collezione

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY