Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaawansowany program, wspomagający projektowanie i wizualizację

Projekt i wizualizacja wykonana w CAD Decor PRO 3.X Projekt i wizualizacja wykonana w CAD Decor PRO 3.X fot. Cad Projekt K&A

Producent CAD Projekt K&A zapewni nam szerokie pole działania w 2D i 3D, tworzone od lat tylko dla projektantów wnętrz, dokumentację techniczną i najwyższą jakość prezentacji w optymalnym czasie. I to wszystko w jednym programie.

 

Tworzymy projekt w 2D i 3D

Wstępna faza projektowania, rysowanie pomieszczania i wstawienie do nich konkretnych elementów w środowisku CAD (2D) wygląda podobnie jak w innych tego typu programach. Jednak to co się dzieję w 3D w naszym autorskim interfejsie zostało stworzone specjalnie dla projektantów wnętrz w trosce o ergonomię pracy i ze znajomością materii w jakiej się poruszamy. Do tego spory zestaw baz produktowych oraz możliwość importu ulubionych modeli znalezionych w sieci przez Konwerter 3D, który znajdziemy w każdym programie z oferty CAD Projekt K&A.

Dokumentacja techniczna

W programach CAD Decor PRO 3.X, CAD Decor 3.X i CAD Kuchnie 7.X wygenerujesz również profesjonalną dokumentację techniczną projektu, która może obsługiwać znacznie większe projekty niż do tej pory! Jednocześnie dokumentacja ma szereg funkcji ułatwiających pracę ze skomplikowanymi wnętrzami.

Render PRO i algorytm Path tracing

Autorski Render PRO w programie CAD Decor PRO 3.X w nowej wersji pozwala na stworzenie fotorealistycznych wizualizacji i innych form prezentacji jeszcze szybciej, realniej i łatwiej. Końcowe rendery, o kosmicznej rozdzielczości 4K (3860 x 2160) można teraz wykonać w kilka minut. O precyzyjne i realistyczne oświetlenie oraz naturalne cienie w projekcie zadba nowy algorytm PATH TRACING. Oferuje on również nowość w sposobie prezentacji projektu dowolnego wnętrza – panorama sferyczna, dzięki której możemy pokazać swój projekt bezpośrednio na profilu Facebook. Inne opcje prezentacji dostępne w programach oferowanych przez CAD Projekt K&A to: fotorealistyczne wizualizacje, samodzielnie „nakręcone” filmy avi, panorama mobilna CAD Share-it czy aplikacja do prezentacji projektu w wirtualnej rzeczywistości – obserVeR. Wszystkie te opcje, bez żadnej dopłaty, znajdziesz w programie CAD Decor PRO 3.X.

I to coś...

Poznańska firma CAD Projekt K&A od wielu lat skupia się nie tylko na rozwoju swoich programów do projektowania wnętrz. Angażuje się również w szereg inicjatyw, które naszą branżę czynią otwartą i bardziej zrozumiałą. Szkolenia i warsztaty, inspiracje w social media, samodzielnie organizowane konferencje CAD, autorskie inicjatywy na stronie internetowej takie jak bank modeli 3D czy galeria projektantów, to tylko niektóre z naszych licznych aktywności. Czy Twój program do projektowania ma to wszystko? A może masz ochotę spróbować sił w nowej branży? Sprawdź nas :)

CAD Projekt K&A Sp. z o.o., ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
www.cadprojekt.com.pl
https://www.facebook.com/CADProjektKA/
https://twitter.com/CadProjektKA
https://www.youtube.com/user/cadprojekt
https://www.instagram.com/vinterior3d/

Więcej od: CAD Projekt K&A

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY