Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projektuj z najnowszymi wersjami programów od CAD Projekt K&A

Projektuj z najnowszymi wersjami programów od CAD Projekt K&A fot. Ewa Szymczak

Programy firmy CAD Projekt K&A to nie tylko profesjonalny soft wspierający projektowanie wnętrz ale również super zabawa! Przekonaj się o tym na własnej skórze…

 

Każdy z Was posiada niepowtarzalny styl. Jedni hołdują legendarny Bauhaus czy Mid Century, które nadal przeplatają się we wnętrzarskich inspiracjach. Inni wybierają modny i lubiany przez wszystkich styl skandynawski, czy minimalistyczny, cechujący się pełną ascezą dodatków. Ile styli tyle koncepcji na wnętrze. Tyle kolorów, tekstur i materiałów, które Wy projektanci wykorzystujecie by osiągnąć finalny projekt.

cad-decor-pro-01
Projekt i wizualizacja – Biuro Projektowe – Ewa Szymczak

W najnowszych wersjach CAD Decor PRO 3.2, CAD Decor 3.2, CAD Kuchnie 7.2 firma wprowadziła szereg zmian w module wizualizacji oraz dokumentacji technicznej, które pozwolą Tobie wypracować niepowtarzalny styl.

MATERIAŁY = TEKSTURA + ZDEFINIOWANE WŁAŚCIWOŚCI

W profesjonalnym, autorskim renderingu producent wprowadza opcje CUSTOM, dzięki której każdy projektant może tworzyć własne bazy materiałów i wykorzystywać je w kolejnych projektach. Zmiany w interfejsie widoczne są na pierwszy rzut oka. Poza wbudowanymi, predefiniowanymi materiałami we wszystkich programach, w najnowszym CAD Decor PRO istnieje również możliwość tworzenia własnej spersonalizowanej bazy. Dla użytkowników programów posiadających moduł Render PRO wszystkie zmiany kompilacji ustawień prezentowane są na intuicyjnym stemplu. Ta funkcja umożliwia podgląd właściwości materiału na ŻYWO, jeszcze przed użyciem modułu renderującego Path tracing i stworzeniu końcowej wizualizacji.


PAPIERKOWA ROBOTA?

Poprzednie aktualizacje dokumentacji technicznej wprowadziły szereg nowości, tworząc profesjonalne narzędzie współpracy na linii projektant-wykonawca. Obecny update to kolejne praktyczne rozwiązania usprawniające prace. Użytkownicy wszystkich najnowszych programów autorstwa CAD Projekt K&A, mogą cieszyć się wprowadzonymi granicami rysunku dla stron „Płytki” i „Szafy”, które umożliwiają automatyczne generowanie kładów na wspomnianych stronach. Dodano również funkcję „Początek płytek”, która stała się dostępna dla wszystkich rzutów, możliwość wyświetlania siatki pomocniczej ułatwiającej rozmieszczenie elementów na powstającym rysunku. Pojawiły się również zmiany w grubościach linii pomagające tym samym w rozróżnieniu elementów projektu oraz odczycie gotowej dokumentacji.

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem zmian: https://cadprojekt.com.pl/zabawa-i-duza-swoboda-pracy-z-nowymi-wersjami-3-2-i-7-2/

i koniecznie zobacz nasz krótki film prezentujący najnowszą wersję CAD Decor PRO:

film-miniatura

PRZETESTUJ NA WŁASNEJ SKÓRZE

Jeżeli nie znasz jeszcze programów od CAD Projekt K&A, nie musisz od razu decydować się na ich zakup. Producent oferuje proste i atrakcyjne rozwiązanie, które, daje możliwość pracy na pełnej i komercyjnej wersji oprogramowania przez określony czas – klucz czasowy. Tutaj przeczytasz o szczegółach: https://cadprojekt.com.pl/testuj/. Takie podejście pozwala na dokładne zapoznanie się z interfejsem oraz funkcjonalnościami profesjonalnego programu do projektowania wnętrz: CAD Decor PRO, CAD Decor lub CAD Kuchnie. Wybór należy do Ciebie.

Więcej od: CAD Projekt K&A

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

O CZYM PISZEMY