Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czyj jest ten kawałek podłogi?

meble dla dzieci meble dla dzieci Fot: Mroom

Wspólny pokój dla dwojga (lub więcej) rodzeństwa zawsze przysparza rozterek rodzicom i architektom. W jaki sposób zaprojektować wnętrze, by odpowiadało potrzebom i gustom wszystkich jego mieszkańców? Sprawa zdecydowanie jeszcze bardziej się komplikuje, gdy dzieci są różnej płci lub jest między nimi spora różnica wieku.

Zachowanie estetycznego ładu i jednocześnie połączenie wszystkich funkcji (spania, przechowywania, nauki, zabawy) w jednym pokoju staje się prawdziwym wyzwaniem.

Sytuacji nie ułatwia również oferta rynkowa – firmy oferują najczęściej romantyczne mebelki dla niemowląt, kolorowe ozdobione postaciami z kreskówek dla przedszkolaków i nowoczesne dla młodzieży. Jednak jak to wszystko estetycznie połączyć w jednym pokoju?

Wspólny mianownik wnętrza dla dzieci w różnym wieku, a także różnej płci spróbowała odnaleźć polska marka MROOM (www.e-mroom.pl), która stworzyła bardzo szerokie linie mebli dla dzieci i młodzieży. W ramach każdej z trzech kolekcji można znaleźć meble dla niemowląt, przedszkolaków, dzieci rozpoczynających przygodę ze szkołą oraz nastolatków. Meble mają ponadczasowy, nowoczesny design z lekką skandynawską nutą, a ich kolorystyka jest naturalna (dąb łączony z bielą) lub uniwersalna (szarości, zielenie, pomarańcze, żółcie, błękity), która idealnie pasuje zarówno chłopcom jak i dziewczętom. Dodatkową zaletą jest wielofunkcyjność sprzętów oraz możliwość uzupełniania pokoju brakującymi meblami z tej samej kolekcji, gdy dzieci rosną i zmieniają się ich potrzeby.

Z pewnością meble MROOM to produkty z wyższej półki, gdzie design łączy się z wysoką jakością wykonania i najlepszymi materiałami (meble są wykonane w całości z drewna). Jednak koncepcja i podejście do klienta sprawiają, że te meble stają się doskonałą inwestycją w styl i komfort na lata.

Więcej: www.e-mroom.pl

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


pufa

pufa

pufa
pufa sako

pufa sako

pufa sako
pufa

pufa

pufa
pufa

pufa

pufa
Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?
Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Spanie z głową w chmurach?

Meble dla dzieci
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY