Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak dobrze zaprojektować niewielki apartament? APP Trendy

jak zaprojektować apartament? jak zaprojektować apartament? APP Trendy

Prezentowane apartamenty usytuowane są w Trójmieście, a przez  inwestorów przeznaczone zostały na weekendowe wypady ze znajomymi, wakacyjne wyjazdy oraz własne potrzeby biznesowe.


Biuro projektowe: Trendy, Anna i Jacek Wasążnik
Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia
Powierzchnia: mieszkania od 45 – 60 m2
Rok projektu: 2011

W obu przypadkach założeniem było stworzenie przytulnej, nowoczesnej i wygodnej przestrzeni mieszkalnej na kilkudniowy pobyt dla dwóch dorosłych osób i z takim zadaniem zwrócono się do mieszczącej się w Grudziądzu Autorskiej Pracowni Projektowej Anny i Jacka Wasążnik – APP Trendy.

Mieszkanie w Gdyni to dwupokojowy apartament, posiadający małą i wąską kuchnię, którą prostym zabiegiem otwarto na salon, dając tym samym "głęboki oddech" przestrzeni. Warto zwrócić uwagę, że dzięki takiemu rozwiązaniu, inwestorzy uzyskali znacznie przyjemniejsze  wnętrze, opatrzone dodatkowo pięknym widokiem na morze.

W jednopokojowym apartamencie z Gdańska wyczyszczono przestrzeń ze zbędnych ścian działowych i drzwi, otwierając ją maksymalnie tak jak to możliwe. Znajdziemy tu jedno duże pomieszczenie wspólne, łączące kuchnię, jadalnię oraz salon. Jedynym wydzielonym w mieszkaniu miejscem jest łazienka, zawierająca jednocześnie WC. 

W obu apartamentach wnętrza zaprojektowano jako nowoczesne, estetyczne powierzchnie mieszkalne, a dodatkowo z myślą o komforcie klientów, architekci opracowali także szereg ukrytych szaf i pawlaczy pozwalających pomieścić sporych gabarytów sprzęt sportowy, wykorzystywany przez inwestorów w czasie urlopu.  

Więcej projektów APP Trendy: www.trendypro.pl lub facebook

 

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Luksusowy apartament

Luksusowy apartament

Luksusowy apartament
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY