Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolorowe akcenty we wnętrzu są w modzie - APP Trendy

akcenty we wnętrzu akcenty we wnętrzu APP Trendy

Jak zaprojektować nowoczesne wnętrza? Jakie rozwiązania są aktualnie w modzie? W jakich kolorach najlepiej jest się poruszać, aby całość była świeża, kolorowa i energetyczna, ale wciąż wyważona? Na te pytania na podstawie dwóch projektów odpowiada pracownia APP Trendy z Grudziądza.


Biuro projektowe: Trendy, Anna i Jacek Wasążnik
Lokalizacja: okolice Grudziądza
Powierzchnia: 35 i 42 m2
Rok projektu: 2013

Prezentowane projekty to dwa otwarte na kuchnie salony, znajdujące się w niewielkich domach młodych par. W każdym z prezentowanych projektów architekci zdecydowali się na zastosowanie koloru jako mocnego akcentu w pomieszczaniach.  W obu przypadkach inwestorom zależało na „czystej” przestrzeni i prostej formie. Taki charakter wnętrz najbardziej odpowiada inwestorom.

Ciekawym zabiegiem, który zdecydowanie urozmaica prezentowane wnętrza, jest zastosowanie designerskich elementów wewnątrz, będących mocnym akcentem - takich jak krzesła, lampy i wszystkie dodatki, między innymi grzejnik z nadrukiem.

Warto także zwrócić uwagę na podłogę. Tutaj z kolei panuje wyważenie i klasyka – w obu przypadkach zdecydowano się na naturalne drewno zarówno na podłodze jak i na elementach zabudowy, które w połączeniu z minimalistycznymi kuchniami w bieli z połyskiem, jedynie uwydatniają wartość kolorowych akcentów w tych wnętrzach.

Więcej projektów APP Trendy: www.projektowanie-wnetrz.eu

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Luksusowy apartament

Luksusowy apartament

Luksusowy apartament
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY