Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Letniskowy dom w Ciechocinku – pracownia APP Trendy

Letniskowy dom w Ciechocinku Letniskowy dom w Ciechocinku APP Trendy

Prezentowany projekt jest założeniem opracowanym przez studio APP Trendy z Grudziądza. Zadaniem pracowni było stworzenie przytulnego i eleganckiego wnętrza w klimacie art-deco w niewielkiej zastanej przestrzeni domu letniskowego w Ciechocinku, takiego aby inwestor mógł tu wypoczywać od wczesnej wiosny do późnej jesieni.


Biuro projektowe: Trendy, Anna i Jacek Wasążnik
Lokalizacja: Ciechocinek
Powierzchnia: 80 m2
Rok projektu: 2013

Ważnym elementem wnętrza jest kominek, który obudowano kamieniem. To dzięki niemu wiosenne i jesienne wieczory mogą być niezwykle przyjemne, a ciepło wydawane do wnętrza, dodaje unikalności całej przestrzeni.

Kamień powtarza się także na ścianie klatki schodowej, stanowiąc wspaniałe, pełne przepychu tło dla kunsztownych schodów z drewna egzotycznego z insertami również kamiennymi.

Warto zwrócić uwagę na zaprojektowaną zupełnie indywidualnie konstrukcję schodów wiszących na szklanej balustradzie. To rozwiązanie jest ważnym motywem podkreślającym unikalność wnętrza salonu.
Tutaj króluje drewniany parkiet oraz ponownie kamień, który pojawia się także w kuchni. Meble do salonu zamówiono we Włoszech i jest to fornirowany, lakierowany na wysoki połysk elegancki zestaw.

Architekci dużo uwagi poświęcili oświetleniu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, domownicy otrzymali możliwość kreowania scen świetlnych oraz podkreślenia ważnych detali, takich jak sztukateria, ekskluzywne tapety, czy kolekcje dzieł sztuki właścicieli domu.

Oprócz prezentowanej części domu na piętrze znajdziemy luksusową sypialnię z salonem kąpielowym i sauną oraz niewielki aneks mieszkalny z niezależną kuchenką i łazienką dla przyjaciół, którzy chętnie odwiedzają  gospodarzy w tym uroczym miejscu.

Więcej projektów APP Trendy: www.projektowanie-wnetrz.eu

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Mieszkanie 3d

Mieszkanie 3d

Mieszkanie 3d
Plan 3d mieszkania w bliźniaku

Plan 3d mieszkania w bliźniaku

Plan 3d mieszkania w bliźniaku
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
Wnętrze domku letniskowego

Wnętrze domku letniskowego

Wnętrze domku letniskowego

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY