Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kawalerka w Kropki - Katowice

kawalerka kawalerka Ale design

Założeniem projektu było wyremontowanie mieszkania pod wynajem. Wyzwaniem było umieszczenie na 24m2 wszystkich funkcji niezbędnych do codziennego użytkowania. Ważne było wydzielenie, bardziej umownie, przez ustawienie odpowiednie mebli, oświetlenia stref: kuchni, jadalni, salonu, miejsca do pracy jak i sypialni które swoje miejsce znalazła w zastanej wnęce.


Finalna, proponowana kolorystyka jest neutralna z uwagi na nie do końca sprecyzowanego najemcę mieszkania. Każda osoba chcąc zamieszkać w nim sama dobierając dodatki do tła jakie zaproponował projektant stworzy własny klimat pomieszczenia.
Dominującym akcentem wśród zastosowanej bieli, która ma powiększyć optycznie małe pomieszczenie główne jest zastosowana kropka. Widoczna jest głównie na proponowanej tapecie, natomiast nawiązywać do niej mają 3 rodzaje lamp w podobnym kształcie.
Wisienką na torcie, a dokładniej kropką nad „i” jest łazienka. Również zaprojektowana w bardzo minimalistyczny sposób.

Projekt: Ale design
Lokalizacja: Katowice

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Luksusowy apartament

Luksusowy apartament

Luksusowy apartament
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

szafa z siedziskiem

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY