Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Współczesna sztukateria we współczesnych wnętrzach

sztukateria we wnętrzach sztukateria we wnętrzach

Sztukateria przestała być domeną jedynie klasycznych i  pałacowych  wnętrz, świetnie pasuje również do nowoczesnych aranżacji.

Współczesna sztukateria pozwala w łatwy sposób nadawać przestrzeni charakter i wyraz. Kształtuje wnętrza, wyróżnia je i podkreśla indywidualizm
ich twórców.  Wzbogaca zarówno wnętrza klasyczne jak i te wyjątkowo nowoczesne sprawiając, że przestrzeń zyskuje stylową i elegancką aranżację.
Obecnie wybór detali architektonicznych jest ogromny, począwszy od dekoracyjnych listew przysufitowych, ściennych poprzez listwy wykończeniowe, przypodłogowe, a skończywszy na  rozetach, gzymsach, kolumnach, pilastrach czy elementach architektonicznych przeznaczonych do ozdabiania elewacji budynków. – informuje Anna Rejniak właścicielka akademii sztukaterii. Umiejętne zastosowanie sztukaterii we wnętrzach mieszkań i domów skutecznie maskuje ich mankamenty (np. nierówności między ścianą i sufitem) może stworzyć efekt głębi pomieszczenia i tym samym optycznie je powiększyć bądź  dodać wysokości wnętrzu. Detale architektoniczne odświeżają wygląd wnętrza, są także idealne do szybkiej metamorfozy pomieszczenia. Dzięki sztukaterii wnętrza zyskują nowy, stylowy, unikalny i niebanalny charakter. Inwestorzy w zależności od potrzeb mają do wyboru: tradycyjną sztukaterię gipsową lub bardzo popularną obecnie sztukaterię poliuretanową, która jest bardzo lekka, odporna na uderzenia, wilgoć i zmywanie, a przede wszystkim jest łatwa w montażu.

Więcej informacji na www.akademiasztukaterii.pl

 

Masz pytanie/komentarz?


Twoje pytanie zostało wysłane.

Twój komentarz został wysłany.

Inspiracje


Mieszkanie 3d

Mieszkanie 3d

Mieszkanie 3d
Plan 3d mieszkania w bliźniaku

Plan 3d mieszkania w bliźniaku

Plan 3d mieszkania w bliźniaku
Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania

Plan 3d mieszkania
Wnętrze domku letniskowego

Wnętrze domku letniskowego

Wnętrze domku letniskowego

Pracownie proj. wnętrz
Rekomendowane przez Archimania.pl

O CZYM PISZEMY